Home / Aktualności / Platforma G2A – dlaczego jest teraz warta polecenia

Platforma G2A – dlaczego jest teraz warta polecenia

G2A platforma sprzedaży gier
Z platformą G2A pierwszy raz mieliśmy do czynienia prawie rok temu, a dokładnie w marcu. Wtedy to do sprzedaży wchodziła gra Diablo III, i wtedy doświadczyliśmy problemów z komunikacją ze wsparciem technicznym (supportem) G2A.

Jednak czas leci, i tak jak my się znacząco zmieniliśmy, tak i polska platforma gier mogła przejść gruntowne zmiany. Jak więc sytuacja wygląda na koniec stycznia 2015? Zobaczmy.

Od marca ubiegłego roku mieliśmy do czynienia z platformą G2A wielokrotnie. Czy to kupując gry od samych użytkowników, czy też korzystając z platformowych, tudzież Paypalowych promocji. Z każdym miesiącem mieliśmy coraz to lepsze zdanie o opisywanym tu serwisie, a to za sprawą usprawnień firmy, która teraz odpowiada na pytania szybko i efektownie.

G2A najwidoczniej zrozumiała także i nasze wątpliwości co do efektywności adresowania potrzeb użytkowników tego serwisu, co zaowocowało (najprawdopodobniej) zwiększoną sprzedażą i coraz częstszymi promocjami PayPal, z którym serwis ten współpracuje już dosyć długo.

Dla niewtajemniczonych i kupujących od zwykłych użytkowników, polecamy użycie G2A Shield czyli dodatkowego zabezpieczenia w przypadku gdyby klucz do gry sprzedawanej nie działał i musiałby być nam dany inny. W skrajnych przypadkach nieuczciwych sprzedawców nic nas to nie będzie kosztować i niestracimy pieiędzy właśnie w ten sposób. Ten extra koszt jest warty kilku złotych, i zdecydowanie polecany jest w przypadku sprzedających ze słabymi opiniami lub ich małą ilością.

G2A Goldmine
Dla co niektórych ciekawą opcją może być również program z efektem piramidy G2A Goldmine, w którym przy wykorzystaniu generowanego dla naszego konta linku, będziemy w stanie zarobić nieco grosza (oczywiście przy odrobinie szczęścia i dużej liczbie korzystających z tego linka osób). Jeśli was to zaciekawiło, to udajcie się do strony tego programu dostępnego pod tym linkiem.

G2A pomoc
Słowem podsumowania. Ostatni rok był źródłem gruntownych zmian, i to na lepsze dla platformy gier G2A. Sprostała ona zadaniu rozwinięcia się we właściwy sposób co mam nadzieję utrzyma się w nadchodzących latach.

Dzięki szeokiej ofercie gier w tym kluczach do gier PlayStation 3, PS4 oraz Xbox 360 czy Xbox One poza kodami na Xbox Live Czy PS Network i PS Plus jest ona godna polecenia dzięki gwarancji nieustannego rozwoju i oferty dla kupujących.