Home / Aktualności / Plany produkcyjne Samsunga na rok 2014

Plany produkcyjne Samsunga na rok 2014

Już od jakiegoś czasu koreański producent inwestuje potężne nakłady finansowe w swoje produkty i technologie. JAkie są zatem plany produkcyjne Samsunga na rok 2014? Tak więc niedawno jeden z dyrektorów w firmie odkrył plany produkcyjne na ten rok.

Plany produkcyjne Samsunga na rok 2014

Plany produkcyjne Samsunga na rok 2014 seria Pro
Według Hyunjoon Kima, jednego z dyrektorów w firmie Samsung w tym roku zobaczymy kolejne tablety, w tym z jeszcze większymi ekranami. Także koreański koncern planuje dalej podążać drogą phabletów prezentując kolejne ich odsłony.

W związku z tym stworzono linię Pro mającą celować w firmy i użytkowników biznesowych. Galaxy Note Pro 12.2 oraz Galaxy Tab Pro 12.2 są tego najlepszym przykładem.

Zdradzono także tajemnicę iż te tablety nie będą jedymymi z profesjonalnej linii mającymi się pojawić w tym roku. Kim wspomniał również iż Samsung chce zbudować większą grupę tabletów wokół linii Tab, w której już obecnie zrobiło się tłocznie.

Plany produkcyjne Samsunga na rok 2014 Phablety
Firma Samsung wydaje się potwierdzać kontynuację swojej ofensywy rynkowej tak jak to miało miejsce ze smartfonami w zeszłym roku. 

Plany produkcyjne Samsunga na rok 2014 uwzględniają zalanie rynku różnorodnymi wersjami tabletów różniącymi się jakością wykonania, rozdzielczością i wielkością ekranu oraz zastosowaniem.


Takie posunięcie koreańczyków wydaje się poniekąd działać gdyż jego pozycja na rynku rośnie. Dzięki niemu platfora Android zyskała naprawdę wiele wyprzedzając iOS w udziałach rynku.

Jeśli chodzi o smartfony to tak jak wspominaliśmy rok 2014 przynesie namjeszcze więcej phabletów od Samsunga. Wielkości ekranów jakie możemy się spodziewać to od 5 do 6 cali. Wygląda na to, że następcy Galaxy Mega z ekranem 6,3 cala nie zobaczymy. Także niewiadome są jego dalsze losy.

Samsung zapoczątkował modę na phablety swoim Galaxy Note, który pojawił się w 2011 roku. Przez 3 lata inni producenci zauważyli także ten potencjał produkując podobne urządzenia. W planach na ten rok nie mogło zabraknąć zatem phabletów, w tym tych ze stylusem (S Pen) oferujących lepsze jego wsparcie czy wielu okien na tych urządzeniach.