Home / Konsole / Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 – właśnie ruszyła publiczna Beta na PS4 i Xbox One

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 – właśnie ruszyła publiczna Beta na PS4 i Xbox One

Plants vs Zombies Garden Warfare 2

EA oraz PopCap odpowiedzialne za grę Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, udostępniło ją w publicznych beta testach właśnie dziś, a które potrwają do 18 stycznia.

Do testów będą mogli przystąpić zarówno posiadacze konsol PlayStation 4 jak i Xbox One. Uczestnicy beta testów będą mogli współzawodniczyć ze sobą w 24 osobowym rozgrywce wieloosobowej, na dwóch nowych mapach Herbal Assault on Moon Base Z oraz Gardens & Graveyards on Seeds of Times.

Beta testy Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 umożliwią graczom wykazanie się na polu walki na ogromnej pod względem wielkości mapie, z interaktywnym otoczeniem, które najpierw trzeba będzie odkryć.

Do dyspozycji graczy, jako że jest to testowa wersja, oddano 6 grywalnych postaci, wśród których znajdziemy Różę, Cytrynkę, Kukurydzę z obozu roślin, oraz chochlika, Super Mózg i Kaitana Martwobrodego z drużyny Zombie. W grze mają także powrócić znane z poprzednich części postacie, w tym Grass Effect Z7-Mech.

Aby móc uczestniczyć we wspomnianych testach, należy najpierw obrać grę z Xbox Live lub PlayStation Network.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.