Home / Aktualności / Planet Alpha, Rock Ages III oraz Arcade Origins wśród lipcowych Games with Gold

Planet Alpha, Rock Ages III oraz Arcade Origins wśród lipcowych Games with Gold

Lipiec już jutro a wraz z kolejnym miesiącem roku zestaw czterech gier dla posiadaczy konsol Xbox. Tytuły, o których więcej za chwile mogą pobrać posiadacze Xbox One i Xbox Series X|S.  Pierwszą darmową grą będzie Planet Alpha, dostępna przez cały lipiec, Rock of Ages 3: Make & Break między 16 lipca a 15 sierpnia, Conker: Live & Reloaded w pierwszej połowie przyszłego miesiąca oraz Midway Arcade Origins w drugiej. O każdej z nich możecie dowiedzieć się więcej poniżej.

Planet Alfa
Zadaniem gracza będzie przetrwanie na dziwnej planetę pełnej niebezpieczeństw i tajemnic. Nasz bohater zostaje uwięziony i musi przemierzać piękną obcą krainę, odkrywając wiele ukrytych na tej planecie sekretów. Nasza eksploracja nie będzie usłana różami – ścigać nas będą nieustępliwi wrogowie, ale do naszej dyspozycji będziemy mieli moc nocy i dnia w walce o przeżycie w tym obcym świecie.

Rock of Ages 3: Make & Break
W produkcji studia Modus Games będziemy z kolei projektować, budować i udostępniać swoje niestandardowe poziomy znajomym. Jest to naprawdę nietypowy tytuł typu tower defense i arcade, który przypadnie miłośnikom Monty Pythona.

Conker: Live and reloaded
Wytwór wyobraźni studia Rare, w którym nasz bohater – przesympatyczna wiewiórka będzie podążała przez sprośny świat pełen pokręconych postaci, insynuacji i skandalicznych parodii filmowych. To trzeba przeżyć samemu.  

Midway Arcade Origins
Dzięki ponad 30 ponadczasowym wpisom ze złotej ery gier arkadowych posiadacze konsol Xobox 360, One oraz serii X | S przeżyją na nowo swoje dzieciństwo lub po raz pierwszy odkryj klasyczne gry, takie jak Defender, Gauntlet, Rampart i inne.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.