Home / Aktualności / Pizza Czołgisty wraz z kodami dostępna w Da Grasso!

Pizza Czołgisty wraz z kodami dostępna w Da Grasso!

Firma Wargaming i sieć pizzerii Da Grasso mają przyjemność poinformować, że na mocy nawiązanej współpracy od dziś w sprzedaży dostępna jest nowa pozycja w menu – Pizza Czołgisty! Wraz z zamówieniem klienci otrzymają atrakcyjny kod dla nowych graczy w World of Tanks na komputery osobiste!

Pizza Czołgisty została przygotowana z myślą o wszystkich fanach broni pancernej. W jej skład wchodzi ciasto, sos barbecue, ser, kebab, boczek wędzony, cebula czerwona oraz oregano. Taka kompozycja zapewni siłę do walki na wirtualnych polach bitew w WoT. Wraz z pizzą zamawiający otrzymają atrakcyjny i wartościowy kod dla nowych graczy zawierający:

  • Polski czołg premium VI poziomu Pantera „Pudel”
  • Miejsce w garażu
  • 7 dni konta premium

Wartość kodu to ponad 80 zł. Pizza Czołgisty z kodem jest dostępna w sprzedaży od dziś do 15.09.2019 przy zamówieniach na dagrasso.pl. Można ją zamówić online w całej Polsce, w trzech rozmiarach (24 cm, 32 cm, 42 cm) oraz z dwoma sosami gratis. Cena Pizzy Czołgisty w zależności od wybranego rozmiaru i lokalizacji, mieści się w przedziale od 20,20 zł do 39,20 zł. Szczegóły promocji na www.pizzaczolgisty.pl.

Zarejestrowani gracze World of Tanks mogą również liczyć na rabat 10% przy zamawianiu online, a w social media obu partnerów będą organizowane konkursy z kultowym czołgiem „Rudy” znanego z serialu „Czterej Pancerni i Pies”! Ponadto, w samej grze World of Tanks na komputerach PC została uruchomiona specjalna misja dla graczy o nazwie „Da Grasso”, gdzie do zdobycia czekają zniżki na zamówienia i rezerwy osobiste.

Życzymy smacznego i powodzenia na polu bitwy!

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.