Home / Aktualności / gry / Piotr Fronczewski narracyjnym glosem Torment: Tides of Numenera

Piotr Fronczewski narracyjnym glosem Torment: Tides of Numenera

Torment Tides of Numenera

Ku radości każdego fana RPG, Piotr Fronczewski ponownie użyczył swojego głosu. Tym razem gracze usłyszą aktora w polskiej wersji wyczekiwanego Torment: Tides of Numenera. 

Narrator, w którego wciela się Piotr Fronczewski, to pierwszy głos jaki gracze usłyszą w duchowym następcy kultowego Planescape: Torment. Prezentowany materiał skupia się na ukazaniu pracy legendy polskiego aktorstwa nad rolą głosu prowadzącego przez świat Numenery. Aktor jest pewien, że produkcja studia inXile zadowoli nawet najwybredniejszych fanów gatunku RPG i dlatego zachęca do zagłębienia się w Torment: Tides of Numenera.

Torment: Tides of Numenera dostępny będzie od 28 lutego. Można już składać zamówienia przedpremierowe na Day One Edition z dodatkami fizycznymi i cyfrowymi oraz na Edycję Kolekcjonerską. Osoby decydujące się na wcześniejsze zamówienie otrzymają ekskluzywnego, limitowanego steelbooka.

Gra Torment: Tides of Numenera pojawi się w wersji na PC w orientacyjnej cenie 159,90 zł a także na PlayStation 4 i Xbox One, gdzie kosztoać ma 199,90 zł. Poniżej krótki wywiad z panem Piotrem oraz twórcami gry.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.