Home / Aktualności / Pierwszy oficjalny zwiastun Toy Story nie zdradza za dużo o filmie

Pierwszy oficjalny zwiastun Toy Story nie zdradza za dużo o filmie

Podczas gdy wielu fanów przypuszczało, że Toy Story 3 z 2010 roku było końcem niezwykle popularnej, przełomowej serii filmów animowanych Pixara, zostało to już jakiś czas temu zaprzeczone faktem, że czwarty film z tej serii zostanie wydany w przyszłym roku. Pierwszy zwiastun Toy Story 4 został właśnie udostępniony przez tworzące je studio.

W związku z tym, że do premiery jest jeszcze trochę (planowanej na 21 czerwca 2019), nie powinno nikogo dziwić, że nie zwiastun nie pokazuje zbyt wiele z samego filmu. To co można zauważycć to wszystkie główne zabawki tańczące błogo w powietrzu do muzyki Joni Mitchell „Both Sides Now”. 

Jeśli chodzi o obsadę, w Toy Story 4 zobaczymy m.in. Toma Hanksa (jako Woody’ego), Tima Allena (Buzz), Annie Potts (Bo Peep), Joan Cusack (Jessie), Blake’a Clarka (Slinky Dog), Wallace’a Shawna (Rexa), i John Ratzenberger (Świnka), a także Tonego Hale’a jako Forky. Uderza w teatry 21 czerwca 2019 roku.

Film wyreżyserował Josh Cooley, który wcześniej tworzył Inside Out dla Pixar oraz Jonas Rivery. Toy Story 4 zostało pierwotnie ogłoszone w 2014 roku z datą premiery na rok 2017, ale opóźnienia spowodowały, że daty premier zostały zamienione międzu nim a The Incredibles 2. Ponadto, były szef Disneya, John Lasseter, który miał zająć się reżyserią musiał się odsunąć w cień z uwagi na oskarżenia o molestowanie seksualne (w rezultacie musiał on odejść z firmy).

W ostatnim wywiadzie,m który udzielił Tom Hanks dowiadujemy się o kilku faktach z filmu – „Toy Story 4 będzie miało mocne zakończenie” – zdradził nieśmiało. „Sposób, w jaki nagrywasz Toy Story, wygląda tak, że jesteś w pokoju z zespołem, który go stworzył. Kiedy wszedłem na ostatni dzień nagrywania, wyglądało to tak, że stałem przed nimi plecami i mogłem z nimi porozmawiać patrząc jedynie w górę, ale i tak nie chciałem ich zobaczyć jedynie udawać, że oni mnie nie widzą. Kiedy zdałem sobie sprawę, do czego zmierzają, pomyślałem: „Och, to jest moja część w tej niezwykłej historii. „

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.