Home / Aktualności / Pierwsza część sagi Dead Space za darmo w EA Origin

Pierwsza część sagi Dead Space za darmo w EA Origin

Choć od premiery gry Dead Space minęło już trochę czasu, to z uwagi na klimat jaki ta gra oferuje warto ponownie zwrócić uwagę. Szczególnie jeśli uwzględnimy fakt, że dzięki EA Origin tytuł ten dostępny jest obecnie za darmo.

W tym miejscu należy zwrócić uwagę, że gra studia Visceral Games była już oferowana w tym programie w 2014 roku, co nie do końca może oznaczać, że po jej “darmowej” dostępności, będzie ona oferowana w przyszłości po raz trzeci.

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z Dead Space należy wspomnieć, że akcja rozgrywa się na kosmicznej stacji a w roli głównej są oczywiście obcy-zombie.

Pomimo faktu, że jak wspomnieliśmy gra jest stara np. na Steam nadal kosztuje ona kilkadziesiąt złotych, co w porównaniu do darmowej oferty od EA wydaje się szczególnie niekorzystna. W związku z tym dla wszystkich szukających niezwykłych ofert, jest to okazja nie do przegapienia. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.