Home / Oprogramowanie / Pięć nowych funkcji w GeForce Experience – NVIDIA uatrakcyjnia swój pakiet

Pięć nowych funkcji w GeForce Experience – NVIDIA uatrakcyjnia swój pakiet

GeForce Experience 01

NVIDIA GeForce Experience czyli pakiet, który pomaga graczom PC uzyskać jak najwięcej z ich sprzętu GeForce, powiększy się o nowej nakładki w grach, która działa podobnie jak nakładka ze Steam, dając graczom dostęp do nowej funkcji streamingu (przesyłąnia strumieniowego), nagrywania i screengrabbingu czyli przechwytywania ekranu.

Kolejną równie ważną i ciekawą funkcją jest tzw. Broadcast, który umożliwia natychmiastowe przesyłanie naszej rozgrywki (gameplay) do YouTube w rozdzielczości 1080p i przy 60 FPS. Nagrywanie gameplay jest teraz dziecinnie proste, tak jak przywołanie nakładkę i kliknięcie przycisku.

GameStream co-op, niedawno zapowiedziana na funkcja, pozwala na przesłanie swojej gry znajomemu przez Internet, który może przejąć ją w swojej przeglądarce internetowej i pomóc ci w przebrnięciu przez poziom, w którym utknąłeś (potrzeba do tego co najmniej 7 Mbps połączenie internetowego na obu końcach, aby to poprawnie działało).

Wreszcie GameStream będąca użytecznym narzędziem do przesyłania gier w domu np. na salonowy TV, umożliwia przesyłanie strumieniowo obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD, przy 60 FPS, wraz z 5.1-kanałowym dźwiękiem.

Za pośrednictwem funkcji „błyskawiczna powtórka” odtworzymy z kolei zdefiniowany przez nas wcześniejszą rozgrywkę, w postaci obrazu wideo. Nowe funkcje GeForce Experience mają się pojawić wraz ze sterownikami GeForce 358.50, więc jeśli nie widzicie ich u siebie, użyjcie funkcji „Sprawdź aktualizacje.”

GeForce Experience 02

GeForce Experience 03

GeForce Experience 04

GeForce Experience 05