Home / Aktualności / Piąty tydzień PayPal Gaming Sale – ciekawe gry i dodatki w dobrej cenie

Piąty tydzień PayPal Gaming Sale – ciekawe gry i dodatki w dobrej cenie

PayPal Gaming Sale to inicjatywa firmy PayPal wraz z partnerami rozpoczęła kilka tygodni temu. Podczas trwania promocji, gracze mogą kupić gry w niespotykanie niskich cenach, skorzystać z gigantycznych obniżek na usługę Xbox Live oraz subskrypcje do najpopularniejszych gier MMO.

Wszystkie najnowsze promocje są dostępne na stronie: www.paypal.com/gamingsale. Aby przedstawić wam niektóre i dostępne jeszcze tytuły z tej serii postanowiliśmy je opisać poniżej.

PayPal Gaming Sale
Na graczy najpopularniejszych MMO czekają wyjątkowe oferty w World of Tanks, EVE Online, Imperia Online, specjalne dodatki w CosmicBreak czy niespotykana zniżka na zestaw Syandana oraz Platyny w popularnym Warframe.

To jeszcze nie wszystko! Na graczy czeka także masa atrakcyjnych ofert od Razer czy twórców gier takich, jak Steamworld Dig, Race the Sun, PixelJunk, Smooth Operators, a także gamingowej aplikacji WTFast. Partnerem PayPal Gaming Sale jest także platforma Desura, która dzisiaj rozpocznie kolejną odsłonę akcji Freedom Friday, w ramach której można pobrać najciekawsze niezależne gry całkowicie za darmo!

Smooth Operators – 60% zniżki

Stwórz i zbuduj swoje własne Call Center w grze Smooth Operators. Rozwijaj relacje z klientami jednocześnie równoważąc finanse i nakład pracy. Czy uda ci się odnieść sukces?

 WTFast – 22% zniżki

Graj, grinduj i wygrywaj z najlepszym optymalizatorem połączeń internetowych na rynku. Nawet do 70% stabilniejsza rozgrywka sprawi, że zapomnisz o lagach. Odkryj nowy wymiar sieciowego grania z WTFast.

Worms Ultimate Mayhem – 75% zniżki

Najlepsza gra Worms w 3D! Załaduj broń i poznaj nowy wymiar tej niszczycielskiej gry turowej w komiksowym stylu! Gra Worms 3D zapewnia całkowicie nowe możliwości w kontekście strategii i rozgrywki.

Razer L33T Pack Gratis

Kup dowolną klawiaturę Razer i zgarnij Razer L33T Pack zupełnie za darmo.

World of Tanks – czołg i garaż gratis w specjalnym pakiecie

Specjalna oferta dla użytkowników usługi PayPal. W skład zestawu wchodzi: B2 740 (f); miejsce w garażu; złoto: 15 000.

Pakiety takie jak T2 Light Tank, Tier II American Light Tank z 3 dniowym kontem premium, miejsce w garażu oraz 1250 jednostkami złota jest dostępny w cenie 41.88 zł, M22 Locust, pakiet z czołgiem Tier III American Light Tank posiadający dodatkowo konto premium na 30 dni oraz 2,5 tys.  jednostek złota jest w cenie 83,35 zł, zaś pakiet z czołgiem Pz.Kpfw. B2 740 (f), Tier IV German Heavy Tank  oraz 15 tys. jednostek złota za 209,37 zł.

Imperia Online – 200 diamentów za darmo w pakiecie

Otrzymasz za darmo: 200 Diamentów, 1 srebrną i 3 drewniane szkatułki z zasobami. 70% więcej Diamentów do pierwszego zakupu za pomocą PayPal i 20% więcej Diamentów do każdego innego zakupu w ciągu tygodnia.

Seria PixelJunk – do 55% zniżki

Seria PixelJunk zawiera obsypaną nagrodami grę z gatunku „obrona wieży”, dynamiczną strzelankę połączoną z symulacją zachowania się płynów w czasie rzeczywistym oraz artystyczną platformówkę wypełnioną ogrodami. Zagraj w te jakże interesujące tytuły od niezależnych producentów już teraz w okazyjnej cenie.

Race the Sun + Soundtrack – 40% zniżki

Kup Race the Sun z 40% zniżką i odbierz darmowy soundtrack!

EVE Online Zestaw Początkowy – 20,89 zł (75% zniżki)

Urzeczywistnij swoje marzenia o podboju galaktyki z zestawem startowym EVE Online, w skład którego wchodzi 30 dni gry i zestaw początkującego gracza. Dodatkowo na określony czas otrzymujesz limitowaną edycję statku Aliastra Catalyst!

Doładowanie CosmicBreak – specjalne dodatki

Specjalne pakiety premium dla użytkowników Paypal. Zawierają ograniczone czasowo wzmocnienia, sprzęt i zwiększony bonus Rt. Kup teraz i ciesz się z CosmicBreak w pełni.

Doładowanie GetAmped2 – unikalne pakiety

Błyskawiczna, sieciowa gra akcji 3D z komiksową grafiką. Specjalne pakiety dla użytkowników Paypal zawierają sprzęt i dodatkowy Crescent. Zaopatrz się i przetrwaj do końca.

Warframe: Platyna + Pakiet Syandana – 9.99 dolara zamiast 12.99

170 Platyny PLUS Syandana Yomo – Użyj Platyny do załadowania Twojego arsenału i dostosowania Twojego Warframe z Syandana Yomo.

Steamworld Dig – 18,80 zł (50% zniżki)

SteamWorld Dig to platformowa przygodówka. Wciel się w Rusty’ego, samotnego parobota-górnika, który przybywa do starego miasteczka górniczego. Zdobywaj bogactwa i odkryj starożytne zagrożenie kryjące się w głębi.

Rogue Legacy tylko za 3,5 dolara

Wspomóż akcję Save the Children, aby otrzymać tę wspaniałą grę. Poznaj paltformówkę 2D z rozbudowanym systemem genealogii gdzie każdy może zostać bohaterem. Odwiedź losowo generowane zamczysko i odkryj sekrety swego przeklętego dziedzictwa.

Sniper Ghost Warrior 2 Limited – tylko 8.33 zł

Odwiedź egzotyczne lokacje: Himalaje, Sarajevo i tropikalną dżunglę Birmy, aby doświadczyć prawdziwego życia snajpera. Pamiętaj o wietrze oraz balistyce i osiągnij mistrzostwo w sztuce zabijania.

Źródło: Informacja prasowa