Home / Aktualności / Photoshop Express dla Androida dostępny wkrótce

Photoshop Express dla Androida dostępny wkrótce

photoshop express dla androida

Firma Adobe poinformowała właśnie o dostępności jednego ze swoich programów do obróbki zdjęć Photoshop Express dla Androida. Jeden z bardziej popularnych programów jest dosyć mocno zmienioną wersją zaprojektowaną pod system Google, w szczególności pod Android KitKat.

Photoshop Express dla Androida umożliwi jego użytkownikom dostęp do zdjęć na karcie SD i ich obróbkę jeszcze szybciej niż dotychczas. Także Adobe ulepszyło system korekcji zdjęć (manualna i automatyczna korekcja) w tym wielu filtrów, opcji wycinania fragmentów czy czerwonych oczu.


Menu korekcji posiada ponadto suwak za pomocą którego z jeszcze większą łatwością dokonamy zmian na naszych zdjęciach. Na suwaku tym umieszczono m.in. zmianę ekspozycji, kontrastu, cieni, jasności, temperatury kolorów a także tonów pomiędzy kilkoma innymi.

Pod maską aplikacji Photoshop Express dla Androida znalazł się najnowszy silnik renderujący Adobe, który po raz pierwszy spowodował tak znaczącą zmianę w szybkości aplikacji. Program radzi sobie także lepiej z dużej wielkości plikami co jest także jego atutem.

Najważniejszą informację zostawiliśmy jednak na koniec. Photoshop Express dla Androida jest darmowy i można go pobrać z tego adresu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.psmobile&hl=en. Na co czekacie.. ściągać..