Home / Aktualności / Monitory / Philips BDM3490UC – zakrzywiona piękność z rozdzielczością UltraWide Quad HD

Philips BDM3490UC – zakrzywiona piękność z rozdzielczością UltraWide Quad HD

PHILIPS+BDM3490UC

Philips BDM3490UC czyli 34-calowy zakrzywiony monitor o rozdzielczości UltraWide Quad HD (3440 x 1440), to model bazujący na panelu AH-IPS, mogący odwzorować 99% przestrzeni barw RGB – a dzięki MultiView ekran może równolegle wyświetlać obraz z kilku źródeł.

Zakrzywiona powierzchnia pozwala lepiej skupić się na wykonywanej pracy (zwiększa produktywność) oraz uprzyjemnia korzystanie z różnych form komputerowej rozrywki. Użytkownik ma wrażenie, że znajduje się w centrum pulpitu lub akcji, a rzeczy które dzieją się wokół niego, mniej go rozpraszają. Skrajne piksele ekranu znajdują się bliżej użytkownika, co poprawia komfort pracy, gdyż wykonuje on mniej ruchów głową niż przed tradycyjnym monitorem.

Dzięki temu, że monitor PHILIPS BDM3490UC ma wbudowane głośniki, które w połączeniu z rozszerzeniami DTS stwarzają wrażenie czystego, przestrzennego dźwięku dodatkowo z mocno podkreślonym basem, nie jest konieczne posiadanie zewnętrznych głośników.

Monitor jest wykończony gładkim, eleganckim i starannie dobranym tworzywem –oraz jest wyposażony w najnowsze porty takie jak DisplayPort 1.2 czy HDMI 2.0. Dodatkowo producent wyposażył go w czteroportowy HUB USB 3.0 z możliwością szybkiego ładowania urządzeń mobilnych.

W monitorze zastosowano autorskie technologie PHILIPS poprawiające jakość wyświetlanego obrazu:
• SmartContrast, która zmieniając ustawienia kolorów oraz jasność podświetlenia, dba o jak najwyższy współczynnik kontrastu podczas wyświetlania zdjęć i filmów;
• SmartResponse, która przyspiesza wygaszanie pikseli i znacząco ogranicza efekt smużenia w dynamicznych grach oraz filmach.

Monitor będzie dostępny na rynku w ostatnim kwartale tego roku w cenie 4649 zł, w urządzenie objęte będzie trzyletnią gwarancją producenta.

Philips BDM3490UC