Home / Aktualności / Monitory / PHILIPS BDM3275UP – warty uwagi monitor 4K

PHILIPS BDM3275UP – warty uwagi monitor 4K

PHILIPS_BDM3275UP

Philips BDM3275UP to nowy 32-calowy monitor oferujący rozdzielczość Ultra HD (4K), który właśnie trafia na rynek. Jest to kolejny produkt, który ma usprawnić pracę projektantom, architektom i pracownikom biurowym możliwość jeszcze większego wyboru w ofercie średniej wielkości monitorów o wysokiej rozdzielczości.

Monitor Philips BDM3275UP jest w stanie zaserwować obraz w rozdzielczości 3840 x 2160 i maksymalnej jasności 350 cd/m². Monitor wyposażony został w matrycę AH-IPS, która gwarantuje wierne odwzorowanie barw oraz szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Dzięki 10-bitowej elektronice monitor oferuje bogatą głębię kolorów, co pozwala na uzyskanie naturalnych barw, płynną gradację i szczegółowość obrazu. Dodatkowo wyposażony został w technologię regulowania jasności ekranu i redukcji migotania.

32-calowy wyświetlacz UltraClear UHD daje projektantom, architektom i pracownikom biurowym możliwość jeszcze większego wyboru w ofercie średniej wielkości monitorów o wysokiej rozdzielczości.

Jakość 4K UHD pozwala dostrzec różnicę, dzięki dużej szczegółowości wyświetlanych obrazów, nawet gdy ekran jest rozdzielony na kilka obszarów, a 32 cale to wystarczająco dużo, żeby zapewnić poczucie przestrzennego obrazu.

W modelu PHILIPS BDM3275UP zastosowano złącze DisplayPort oraz interfejs MHL do streamowania treści z urządzeń mobilnych. Monitor wyposażono również w uniwersalny port HDMI oraz USB 3.0.

W monitorze tym dodatkowo wbudowano wysokiej jakości głośniki. Dzięki funkcji Multiview możliwe jest jednoczesne wyświetlanie na jednym ekranie obrazu z dwóch różnych źródeł sygnału, np. PC i smartfona, przy zachowaniu jego jakości i ostrości.

Aby zminimalizować skutki długiej pracy przy komputerze, w monitorze zastosowana jest regulowana podstawa Smart ErgoBase. Pozwala ona na dopasowanie odpowiedniej wysokości i dostosowanie optymalnego kąta widzenia. Ponadto podstawa umożliwia uporządkowanie przewodów i zmniejszenie ich ilości na biurku.

Monitor firmy PHILIPS dostępny będzie w sprzedaży od lipca 2015 roku, a jego cena wynosić ma 4 599 zł. Producent udziela 3-letniejgwarancji na swój produkt.

Specyfikacja PHILIPS BDM3275UP:
Philips BDM3275UP specyfikacja