Home / Aktualności / PHILIPS 328P6VJEB – monitor 4K z 31,5-calową matrycą VA

PHILIPS 328P6VJEB – monitor 4K z 31,5-calową matrycą VA

philips-328p6vjeb-01

W Polsce debiutuje nowy monitor PHILIPS 328P6VJEB o przekątnej 31,5-cala. Dzięki zastosowaniu matrycy VA i technologii UltraColor łączy on w sobie wysoką jakość obrazu 4K oraz bardzo dobrą reprodukcję kolorów.

Dodatkowym atutem modelu 328P6VJEB jest 4-portowy hub USB 3.0 z funkcją szybkiego ładowania. Zastosowana w urządzeniu matryca VA oraz podświetlana W-LED, wyróżnia się szeroką przestrzenią barw, która pokrywa 95 proc. palety NTSC – podczas gdy średnia dla tej klasy urządzeń to około 72 proc.

Ponadto producent zastosował w nim technologię UltraColor, która działa na poziomie sprzętowym, pozwalając na sterowanie ciekłymi kryształami panelu VA, a także UltraClear 4K odpowiadającą za reprodukcję barw na poziomie maksymalnie zbliżonym do tego, jak postrzega je ludzkie oko  (obraz ma doskonalszą jasność, wyraźny kontrast i żywą głębię kolorów).

PHILIPS 328P6VJEB posiada również PIVOT, który pozwala obrócić ekran o 90 stopni. Monitor wyposażony jest także w wysokiej jakości głośniki o mocy 2 x 3W oraz oferuje możliwość podłączenia słuchawek do dedykowanego wyjścia audio.

Monitor PHILIPS 328P6VJEB jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 3049 zł.

philips-328p6vjeb-specyfikacja

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.