Home / Aktualności / Phanteks Enthoo EVOLV ITX – limitowana edycja stylowej obudowy Mini-ITX

Phanteks Enthoo EVOLV ITX – limitowana edycja stylowej obudowy Mini-ITX

Firma Phanteks poinformowała, że wprowadza ona do sprzedaży specjalną wersję obudów z serii Enthoo, które nosić będą nazwę EVOLV ITX.

Opisywana w tej wiadomości obudowa Phanteks Enthoo EVOLV ITX to konstrukcja o wymiarach 230 x 375 x 395 mm, która umożliwia zbudowanie niewielkiego komputera osobistego opartego o płytę główną w formacie Mini-ITX.

We wnętrzu ww. modelu zainstalowano aż 200-mm wentylator, a ponadto możemy zmieścić tu pojedynczy dysk o średnicy 2,5-cala oraz dwa kolejne dyski o średnicy 3,5-cala.

Producent dla swoich klientów przygotował dwie wersje kolorystyczne obudowy Enthoo EVOLV ITX, których oznaczenia to PH-ES215P_WT (czarne wnętrze i białe poszycie) oraz PHES215P_SRD (czarne poszycie oraz czerwone wnętrze).

Prezentowane na poniższych zdjęciach nowości na rynku pojawią się już w październiku w sugerowanych cenach detalicznych wynoszących 54,99 i 49,99 funtów – odpowiednio za białą oraz czarną wersję kolorystyczną.

Phanteks Enthoo EVOLV 01 Phanteks Enthoo EVOLV 02 Phanteks Enthoo EVOLV 03 Phanteks Enthoo EVOLV 04

Źródło: Phanteks

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.