Home / Aktualności / PGA 2014 – relacja z tegorocznego święta graczy w Poznaniu

PGA 2014 – relacja z tegorocznego święta graczy w Poznaniu

Targi PGA czyli Poznań Game Arena w roku 2014 stały się po raz kolejny areną walki oraz miejscem spotkań fanów gier oraz sprzętu dla graczy, na którą ściągnęli fani gamingu nie tylko z Polski ale i z zagranicy.

Na liście wystawców znalazło się ponad 100 podmiotów, co już zapowiadało, że na PGA 2014 będzie co zwiedzać, i że pobicie kolejnych rekordów jest tylko kwestią czasu.

PGA 2014 01

1. Wprowadzenie

Poznań Game Arena 2014 to największe w Polsce targi gier i sprzętu dedykowanego graczom, które są z nami już 10 lat. Ponadto PGA to także arena walk w wielu turniejach (m.in. Liga Cybersport, EIZO Challenge), a także niezliczonych konkursów wśród których można było wygrać nie tylko gadżety czy kody bonusowe do ulubionych gier, ale przede wszystkim atrakcyjne nagrody rzeczowe – najczęściej sprzęt dla graczy.

W niedawno zakończonych targach w pięciu pawilonach zgromadziło się około 100 wystawców, na których zlokalizowanych było aż 700 stanowisk dla graczy. Tym samym uczestnicy mogli korzystać z licznych atrakcji w dniach 24-26 października, gdzie pierwszy z trzech dni noszący nazwę VIP day dedykowany był mediom, choć i najwięksi fani gier także mogli i na ten dzień zakupić bilet. Jak się później okazało ci wszyscy, którzy postanowili skorzystać z tej możliwości  wykonali bowiem całkiem dobry ruch, ale aby nie uprzedzać faktów z tego miejsca zapraszamy do dalszej lektury niniejszej relacji.

1. Wprowadzenie
2. Przegląd najciekawszych stoisk na PGA 2014
3. Pozostałe atrakcje na Poznań Game Arena 2014
4. Cosplay oraz modelki na PGA 2014
5. Podsumowanie

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.