Home / Aktualności / Peryferia Razer World of Tanks dostępne już wkrótce

Peryferia Razer World of Tanks dostępne już wkrótce

Peryferia Razer World of Tanks mają według nowych informacji pojawić się już niebawem bo w przyszłym miesiącu. Łącząc siły producent akcesoriów komputerowych Razer i Wargaming związany z WoT doszli do porozumienia w sprawie produkcji peryferiów dedykowanej topowej grze czołgowej.

Peryferia Razer World of Tanks

Razer World of Tanks DeathAdderZarówno myszki Razer DeathAdder jak i podkładki World of Tanks Razer Goliathus mają zapoczątkować nową linię produktów Razera.

Sam Razer nie ukrywa emocji jakie związane są ze wsparciem z jego strony tak popularnej gry sieciowej przodującej w dziedzinie eSportowych rozgrywek w internecie.

Wspomniana podkładka Razer Goliathus zapewni odpowiednie podłoże dla ergonomicznej myszy DeathAdder ułatwiając precyzyjne jej ruchy i pewne celowanie do czołgów przeciwnika.

Podświetlane na pomarańczowo logo WoT doda nieco atmosfery podczas długich godzin nocnych spędzonych na grze. W dodatku poprzez specjalne szycie obrzeży podkładki wydłużono jej żywotność. Cena podkładki Razer Goliathus to 20 euro.

Razer World of Tanks Goliatus20 tysięcy pierwszych nabywców wspomnianych powyżej peryferiów Razer World of Tanks czeka miła niespodzianka w postaci kodu odblokowującego czołg Pz. Kpfw. IV dostępnego tylko dla myszy DeathAdder.

W sprawie peryferiów Razer wypowiedział się także sam współzałożyciel firmy Razer Min-Liang Tan uważający Wargaming za jednego z bardziej liczących się producentów gier.

Tym samym podkreśla on wagę zaangażowania się jego firmy w produkcję peryferiów, które z pewnością docenią gracze World of Tanks na całym świecie.

Główny przewodniczący Wargaming Victor Kislyi dodał jak ważna jest współpraca pod kątem precyzyjnych urządzeń jaką oferuje Razer i z jakiej skorzystają gracze WoT.

World of Tanks Razer DeathAdder

Choć myszka Razer DeathAdder została zaprezentowana kilka lat temu (dokładnie w 2006 roku), to nadal pozostaje ona jedną z najbardziej cenionych myszek w świecie eSportu. Jej nowa odsłona w postaci World of Tanks Razer DeathAdder oferuje tą samą precyzję, dodatkowo okraszoną wyjątkowym wyglądem gry World of Tanks. Jej cenę producent ustalił na poziomie 80 euro lub 80 dolarów a dostępna ma być jak wspominaliśmy już w kwietniu.

Specyfikacja myszy World of Tanks Razer DeathAdder:

Czułość 6400dpi 4G
Ergonomia dla prawo-ręcznych graczy z bocznymi gumami ułatwiającymi chwyt
Pięć programowalnych przycisków
Funkcja Razer Synapse 2.0
1000 Hz przesył danych położenia myszy dla precyzyjniejszego działania
Na bieżąco nastawialna czułość myszy
Tryb myszki zawsze włączonej
Bezgłośne stopa myszki
Pozłacane złącze USB
2,1 metrowy wzmacniany kabel
Przybliżone wymiary: 127 mm (długość) x 70 mm (szerokość) x 44 mm (wysokość)
Waga 105 g

Źródło: Informacja prasowa