Home / Aktualności / Patch 2.1.0 do Path of Exile zapowiedziany!

Patch 2.1.0 do Path of Exile zapowiedziany!

Grinding Gear Games zapowiedziało aktualizacje do Path of Exile, zostanie wypuszczona w połowie Grudnia!

17

Będzie to jedna z największych, do tej pory wydanych aktualizacji, paczka oznaczona numerem 2.1.0 zawierać będzie nową ligę, klejnoty umiejętności (skills), wspierające (support) dodatkowo otrzymamy zmiany w balansie gry.

The Talisman Challenge Leagues, jest to nowa liga dostępna od 11 Grudnia w Path of Exile, zostanie podzielona na wersję standardową oraz hardcore.

Posiada ona odrębne cykle ekonomiczne, oraz zestawy talizmanów możliwe do zdobycia.

Kilka słów o owych talizmanach, są one do zdobycia poprzez zabijanie potworów będących pod ich wpływem, same talizmany poważnie wzmacniają statystyki bohatera.

 

Talizmany są wypełnione mocą Pierwszych, pierwotnych bogów antycznej rasy Ezomytów. Potwory lądu Wraeclast są przyciągane przez moc tych reliktów i nadają mu dziki wigor.

Talizmany będzie można poświęcić w celu przywołania potwora, który jest pod kontrolą talizmanu wyższego tieru (rzędu), w przypadku poświęcenia pięciu talizmanów III tieru, zostanie utworzony portal do lokacji Den of the Wolven King, po przejściu którego,  gracz stanie do walki z antycznym wojownikiem Than’e Rigwald, który jest w posiadaniu najmocniejszego z talizmanów.

Untitled

Ligi zawierać będą 32 wyzwania, po 8 kolejnych ukończonych wyzwaniach gracz otrzymywać będzie część zestawu zbroi Rigwalda. 

Wprowadzone zostaje 8 nowych klejnotów umiejętności, w tym 3 umiejętności związane z łukiem (Shrapnel Shot, Blast RainSiege Ballista), dwa czary zadające fizyczne obrażenia (Blade Vortex, Bladefall) i trzy z obrażeniami od chaosu (Contagion, Essence Drain oraz Wither). 

Poniżej przedstawiamy trailer przedstawiający Talisman Challenge League:

Aktualizacja zostanie wprowadzona 11 Grudnia, natomiast już pojawiają się informacje o nadchodzącym dodatku do Path of Exile, który zostanie wydany na początku 2016 roku.

 

O użytkowniku Aleksander Radwan-Pragłowski

Student Politechniki Krakowskiej, zapalony gracz, fan nowych technologii.