Home / Aktualności / gry / Patch 1.3.45 do Fallout 4 na PC – jakie niespodzianki przygotowała Bethesda

Patch 1.3.45 do Fallout 4 na PC – jakie niespodzianki przygotowała Bethesda

Fallout 4 01

Patch 1.3.45 do Fallout 4 jest już dostępny dla wersji PC, a wraz z nim szereg poprawek i nowych funkcji zaimplementowanych przez studio stojące za tą grą, czyli Bethesdę.

Wśród nowości jakie się pojawiły w tej łątce znalazły się poprawki związane z ustawieniami oświetlenia, HBAO+ i większej ilości szczegółów dla kart Nvidii. Ponadto zaimplementowano menu dla osadników i usprawniono nieco remaping klawiszy ESDF w trybie workshop.

Nie bez znaczenia okażą się także oprawki odnośnie wydajności gry przy korzystaniu z lunety, eliminacja radiacji dla naszego kompana, poprawka wyświetlania otoczenia pp wyjściu z niektórych warsztatów (workshops), poprawka nieprawidłowej aktualizacji napisów w grze, poprawka błędu, który powodował utknięcie NPC w naszym Power Armor czy kilka innych.

Jak dowiadujemy się z logów korzyści jakie patch 1.3.45 do Fallout 4 na PC oferuje, znajdujemy informacje o ogólnej poprawie stabilności (w tym dotyczącej pamięci), eliminacji błędów takich jak np. przeniesienie do innej niż zamierzanej lokalizacji podczas tzw. “szybkiej podróży”.

Nie ominięto również poprawek dotyczących specyficznych dla questów oraz zmian w nich. Niech dla przykładu posłuży misja “Confidence Man”, gdzie możemy teraz zabić zarówno Bulla jak i Gougera.

Patch 1.3.45 do Fallout 4 jest dostępny dla posiadaczy wersji PC już teraz, natomiast na konsole trafi w nieco późniejszym (aczkolwiek bliższym niż dalszym) czasie.