Home / Aktualności / gry / Patch 1.2 do gry The Division – poprawki, nowe widełki w Dark Zone i więcej

Patch 1.2 do gry The Division – poprawki, nowe widełki w Dark Zone i więcej

Patch 1.2 The Division

Nadchodzący patch 1.2 do gry The Division od Ubisoft nadchodzi wielkimi krokami, w związku z czym nachodzi nas pytanie, czy i w jaki sposób odświeży grę i czy zaadresuje jej bolączki.

Jak się dowiadujemy łatka wprowadzi m.in. lepszej jakości łupy (loot), które mają się pojawić w całej grze, a nie tylko w jej poszczególnych misjach. Poza lepszymi broniami i innymi dodatkami, które znajdą się w zrzutach czy misjach patch 1.2 do The Division ma zaoferować kolejną misję w Incursion, kolejne zadania w trybach Challenge i Hard, w tym w Dark Zone.

Na takie ulepszenia z pewnością wpłynęły narzekania graczy na słabą jakość łupów, aczkolwiek medal ma zawsze dwie strony, w związku z czym ucierpią mody (w tym High End), które doczekają się cięć w ilości (i najprawdopodobniej) jakości.

Nowa łątka ma również posiadać nowe widełki do graczy z poziomem od 201 w Dark Zone. Zrzuty w tej strefie będzie o najwyzej High End. Także trudność nieco podskoczy, co przekłada się na przeciwników poziomu 32-34.  Ponadto polepszenia doczekać się ma również tryb PvE, jednak bez konkretnych informacji.

 Jeśli zaś chodzi o poprawki błędów w tym te naprawiające “zacinające się” drzwi, czy skrzydła Bas of Operation nie mogące się odbezpieczać. 
Niestety Ubisoft nie sprecyzował się kiedy patch 1.2 do gry The Division będzie dostępny i czy pojawi się jednocześnie na komputery PC i konsole.