Home / Aktualności / gry / Patch 1.1 do gry The Division dostępny 12 kwietnia wprowadzi kluczowe zmiany

Patch 1.1 do gry The Division dostępny 12 kwietnia wprowadzi kluczowe zmiany

Patch 1.1 The Division

Patch 1.1 do gry The Division, który pojawi się już 12 kwietnia, według najświeższych informacji wprowadzi kluczowe zmiany, które gracze chomikujący bronie i inny sprzęt powinni mieć na uwadze.

Z logów zmian udostępnionych przez Ubisoft dowiadujemy się, że użytkownicy mający nadzieję na wykorzystanie swojego sprzętu “pewnego dnia” mogą być zawiedzeni, bowiem uzyskają oni mniej mniej materiałów w wyniku kraftingu oraz, że będzie bardziej kosztowne przetworzenie materiałów.

Tak na przykład przekształcając standardową rzecz zieloną da nam jedynie 1 materiał a nie jak poprzednio 2. Tak samo będzie się miało z złotym, wysokiej klasy sprzętem. Z kolei aby np. stworzyć jeden specjalny materiał, będziemy musieli użyć 10 a nie 5 zielonych jak poprzednio. W przypadku chęci uzyskania wysokiej klasy złotego materiału będziemy musieli wydać 15 niebieskiego (zamiast dotychczasowych 5) oraz wykosztować się 10 złotych materiałów wysokiej klasy zamiast 8 aby stworzyć jedną rzecz klasy 31.

Jak łatwo można zauważyć, patch 1.1 do gry The Division dostępny 12 kwietnia wprowadzi kluczowe zmiany wydłuży czas potrzebny na uzyskanie szkicu wymarzonej broni czy innego ekwipunku, a także nieco utrudni cały proces craftingu.

Jeśli więc macie w swoich zasobach sporo niepotrzebnego (lub może inaczej ‘ do wykorzystania w bliżej nie określonej przyszłości) sprzętu, to przekształćcie go przed 12 kwietnia w celu uzyskania lepszego przelicznika.