Home / Aktualności / Pagan Online zadebiutuje już w sierpniu!

Pagan Online zadebiutuje już w sierpniu!

Pagan Online to dynamiczne RPG akcji od Mad Head Games i Wargaming wyjdzie z wczesnego dostępu i będzie miało oficjalną premierę już 27 sierpnia 2019 roku. Na premierę tytuł otrzyma mnóstwo nowej zawartości i usprawnień, bazując na dotychczasowych opiniach graczy.

Pagan Online łączy w sobie klastyczną akcję typu hack-n-slash z sesyjną rozgrywką PvE, unikatowych bohaterów, fabułę oparta o mity przedchrześcijańskie i wymagającą walkę. Co ważne, gra w Polsce zadebiutuje w atrakcyjnej cenie 69,99 zł! Nowa zawartość i kluczowe usprawnienia wersji premierowej:

 • Pełna kampania – 8 aktów, nowe strefy i mapy, dwóch nowych bossów (w stosunku do wersji z wczesnego dostępu).
 • Kliknij-by-się-poruszyć i pełne wsparcie dla kontrolerów – oryginalnie zaprojektowana rozgrywka pod sterowanie klawiszami WSAD, gra otrzyma również bardziej tradycyjne metody poruszania się.
 • Dwóch nowych bohaterów (wraz z 8 poprzednimi da to razem 10 grywalnych postaci!)
  • Elden to szybki i zwinny, używający dwóch broni naraz lodowy stwór, który spowalnia i zamraża przeciwników z każdym uderzeniem.
  • Hector to jego przeciwieństwo i opiera swoje ataki na ogniu. Jego bronią jest garłacz i używa brudnych sztuczek do podpalania aren.
 • Legendarna broń –  najmocniejszy oręż może być dodatkowo modyfikowany, aby sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.
 • Szkoły magii – bardzo rzadkie zestawy zbroi, które podnoszą statystyki i wygląd postaci. 
 • Przemodelowane tworzenie broni i system lootu – teraz będzie bardziej cenny, zróżnicowany i dostępny do użycia od razu, a schematy staną się rzadsza, ale bardziej znaczące.
 • Nowe drzewa umiejętności – pozwolą na stworzenie prawdziwie unikatowych buildów bohaterów
 • Zawartość po zakończeniu gry – nowe typy wyzwań, aby najpotężniejsze postacie miały cały czas co robić i rozwijać się nawet po zobaczeniu napisów końcowych.

– Od 10 miesięcy, kiedy to wystartowaliśmy z zamkniętą alfą, Pagan Online ewoluuje i nabiera kształtów dzięki społeczności i uwagom graczy – mówi Uros Banjesevic z Mad Head Games. – Dzięki 4-miesięcznemu wczesnemu dostępowi wprowadzamy tyle zmian, usprawnień i nowej zawartości, że będzie to naprawdę świetne doświadczenie w wersji 1.0. Pagan Online to tytuł premium, ale również i usługa, także gracze mogą spodziewać się regularnych aktualizacji zawartości i usprawniania rozgrywki – dodaje Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming –

Pagan Online będzie grywalny przed premierą na targach Gamescom 2019. Gracze, którzy przetestują tytuł na stoisku Wargaming (sekcja konsumencka, hala 8.1, stoisko A031) otrzymają ekskluzywne zwierzątko w grze smoka Decimatora, a ci którzy zalogują się do swojej wczesnej wersji podczas trwania targów zdobędą drugie stworzenie, dzielnego szopa Mighty Mut.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.