Home / Aktualności / Ozone Neon.Laserowa i bardzo precyzyjna myszka dla graczy

Ozone Neon.Laserowa i bardzo precyzyjna myszka dla graczy

Wanie zaprezentowana myszka dla graczy Ozone Neon jest połączeniem wyjątkowego wyglądu, precyzji działania oraz stosunkowo przystępnej ceny.

Ozone Neon

Ozone Neon 06Ten bardzo ciekawy i przyciągający uwagę design myszki Ozone Neon według zapewnień producenta ma wpaść w oko, a w zasadzie w ręce graczy o różnych rozmiarach dłoni. Górna powłoka myszki jest pokryta specjalną mieszanką gumy, która zapobiega ześlizgiwanie się dłoni z myszki.

Także myszka odzwierciedla szeroką gamę stylów z jakimi można ją używać. Ozone Neon zaprojektowana została tak aby pokryć jak największą liczbę stylów grania. Ilość kolorów jak widać z poniższego zdjęcia została początkowo ustalona na cztery: czarna, biała, czerwona i niebieska.

Drugą cechą wyróżniającą myszkę dla graczy Ozone Neon jest jej precyzja działania, która wynosi 6400 DPI osiągnięta dzięki użytej technologii laserowej. Laser zapewnia precyzję raz idealne śledzenie ruchu myszki.

W pełni konfigurowalna myszka Ozone Neon umożliwia zmianę czułości oraz programowanie swoich 8 przycisków, które można zapisać w 5 profilach. Jest to możliwe dzięki 128 kB pamięci wbudowanej w to urządzenie. Czułość urządzenia a mianowicie 6400, 3500, 1800 czy 800 DPI wskazywany jest przez diody LED.

Wszystkie opisywane tu funkcje myszki Ozone Neon można indywidualnie zmieniać dzięki dołączonemu oprogramowaniu.

 

 

 

 

 

 Źródło: TechPowerUP