Home / Aktualności / Overwatch – ciekawy shooter bazujący na pomyśle Team Fortress 2

Overwatch – ciekawy shooter bazujący na pomyśle Team Fortress 2

OverwatchOverwatch czyli produkcja zespołu Blizzard odpowiedzialnego za World of Warcraft, weszła właśnie w fazę Beta, do której można się zapisać korzystając z poniższego linku.

Bazyjąca na jednym z najpopularniejszych sieciowych shooterów Team Fortress 2, gra Overwatch posiada nie tylko ciekawą grafikę, lecz przede wszystkich szeroki wachlarz postaci, które będziemy mogli wybrać.

Gra ta umożliwi dobrą zabawę w trybie wieloosobowym na długie godziny, chociażby z powodu na rozbudowany tryb sieciowy czy wspomnianą liczbę postaci do wyboru oraz trybów w tym capture the flag.

Każda z nich posiada unikalne bronie i metody walki, którymi nie sposób nie zachwycić się chociażby patrząc na poniższy zwiastun. Szczerze powiedziawszy, wróżymy grze sukces od samego początku czyli pierwszych miesięcy przyszłego roku, kiedy to Overwatch ma mieć premierę.

Ciekawi jesteśmy waszego zdania tej produkcji oraz tego, którą postać byście chcieli najpierw wypróbować. Jak zwykle czekamy na wasze komentarze poniżej.

Zapisy do Overwatch Beta