Home / Aktualności / Otwórz swój własny sklepik w Foallout 76 i pokonaj ograniczenia niedzieli handlowej

Otwórz swój własny sklepik w Foallout 76 i pokonaj ograniczenia niedzieli handlowej

Jeśli irytują was ograniczenia niedzieli handlowej w naszym kraju, z pomocą przyjdzie studio Bethesda i jej niezwykle popularna gra Fallout 76. Dzięki kolejna aktualizacji tej gry, gracze z dużymi zapasami przedmiotów będą mogli sprzedawać niektóre z nich innym.

Wydanie poprawki 9 do Fallouta 76, którego premiera zaplanowana jest na 7 maja, wprowadza kilka dużych funkcji. Pierwszą z nich jest Personal Vending Machine, który może w zasadzie przekształcić twój obóz w sklep. Po zbudowaniu sklepu gracz

 

e będą mogli ustawiać przedmioty na sprzedaż i ustalić ceny. Lokalizacja naszego sklepu będzie widoczna na mapie świata w tym momencie i wszyscy będą mogli zobaczyć, ile przedmiotów masz na sprzedaż. Goście będą mogli kupić nasze przedmioty, a wartość zostanie dodana do inwentarza natychmiast po pobraniu przez Bethesdę 10% opłaty. Okazja, czyż nie tak?

9 poprawka do Fallout 76 przynosi ze sobą również legendarne maszyny do wymiany, które pozwalają zamienić dowolne niepotrzebne legendarne elementy w Legendary Scrip, walutę, z której będzie korzystać nadchodzący dostawca Mole Miner, The Purveyor. Maszyny te zostaną znalezione na stacjach kolejowych zaraz po wydaniu aktualizacji.

W patchu pojawi się także szereg ulepszeń balansujących dla broni plazmowej, paliwa do ognia i ogniw kriogenicznych oraz poprawka na wybuchową usterkę strzelby. O reszcie zmian można dowiedzieć się więcej na oficjalnej stronie gry.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.