Home / Aktualności / gry / Otwarte Beta testy Forza Motorsport 6: Apex już w maju

Otwarte Beta testy Forza Motorsport 6: Apex już w maju

Forza Motorsport 6 Apex

Już w maju, a dokładnie jego piątego dnia rozpocząć się mają otwarte beta testy Forza Motorsport 6: Apex, specjalnej wersji flagowych wyścigów z konsoli Xbox, która dostępna będzie dla komputerów PC z systemem Windows 10.

Mające potrwać przez całe lato testy Forzy 6, z podejrzewaną premierą pełnej wersji gry w okolicach jesieni, a już na pewno w okresie świątecznym (Forza 6 została zaprezentowana we wrześniu zeszłego roku, więc…). Co jest w tym najbardziej ekscytujące to to, że te niezwykle popularne i dokładnie odwzorowujące zarówno auta jak i trasy wyścigi, będą jeszcze lepiej wyglądać na pecetach, szczególnie z wydajnymi kartami graficznymi. 

Swoją drogą mamy nadzieję, że dobra wola przeniesienia gry z Xbox One na PC jest czymś więcej niż chęcią umocnienia rynku przez Microsoft i generowania zysków, oraz że zarówno beta testy Forza Motorsport 6: Apex jak i późniejsza pełna gra okażą się tym, na co wszyscy czekaliśmy.

Jedna rzecz jest prawie pewna, darmowa gra Forza Motorsport 6: Apex z pewnością posiadać będzie pewne obostrzenia i zapewne mikrotranzakcje na samochody, trasy i inne bonusy.