Home / Aktualności / Co otrzymają posiadacze konsol Sony w ramach PlayStation Plus w listopadzie

Co otrzymają posiadacze konsol Sony w ramach PlayStation Plus w listopadzie

Nie będąc dłużnym Microsoftowi i jego konsolom, koncernu Sony zaprezentował listę gier, które w listopadzie zasilą konto posiadaczy PS Network w ramach konkurencyjnego PlayStation Plus

Na PlayStation 4 pojawi się między innymi odświeżona wersja Bulletstorm (Full Clip Edition), będącą wydanej w 2011 roku strzelanką polskiego studia People Can Fly, a w której w efektowny sposób eliminować będziemy naszych wrogów. Drugim tytułem dostępnym w tym miesiącu ma być Yakuza Kiwami – remake pierwszej odsłony serii przedstawiającej realia życia japońskiej mafii. Wcielimy się w niej w bohatera Kazumę Kiryu, członka przestępczej rodziny, który po wyjściu z więzienia stara się odzyskać należne mu miejsce w klanie.

Z kolei na PS3 pobierzemy zestaw mini-gier tzw. „przyjęcieowych” znanych również jako Jackbox Party, a w tym przypadku Jackbox Party Pack 2. W pakiecie znajdą się trzy produkcje w stylu retro o nazwie Arkedo Series. Ostatnią ale nie mniej istotną jest przenośna konsola PS Vita, dla której przygotowano przygodówkę Burly Man At Sea oraz symulację wyścigów samochodowych Roundabout. Tytuły te mają być również dostępne dla posiadaczy PS4.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.