Home / Aktualności / Komputery / Otrzymaj cztery gry przy zakupie komputera z procesorem Intel z okazji IEM 2016

Otrzymaj cztery gry przy zakupie komputera z procesorem Intel z okazji IEM 2016

cztery gry od Intela IEM 2016

Jeżeli chcecie otrzymać cztery gry przy zakupie komputera za darmo, a i tak planowaliście zakup nowego blaszaka, to nabywając jednostki ze specjalnej serii Intel Extreme Masters Limited Edition PC lub pecety dla graczy od jednego z producentów wystawiających się na Intel Extreme Masters w Spodku możecie zaoszczędzić na cyfrowej rozrywce ok. 670 złotych.

Z okazji zbliżającego się finału mistrzostw świata w grach komputerowych – Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach, Intel przygotował dla fanów elektronicznej rozrywki specjalną ofertę. 

W pakiecie gier dodawanych do komputerów Intel Extreme Masters Limited Edition PC oraz komputerów dla graczy (z procesorami Intel Core i5 oraz Core i7) oferowanych przez wystawców obecnych w katowickim Spodku znajdą się:

  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
  • Just Cause 3
  • Warface (w popularnej strzelance sieciowej otrzymujemy dodatkową zawartość o wartości ok. 80 złotych)
  • World of Warships (pakiet elementów o łącznej wartości ok. 100 złotych, w tym m.in. specjalną wersję statku, paczkę czterech flag oraz dublony)

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oraz Just Cause 3 to pełne wersje gier, które możemy pobrać całkowicie za darmo. Co więcej, Intel przygotował także jedną aplikację – niespodziankę, którą gracze mogą odblokować wypełniając krótką ankietę.

 

Zasady promocji

Nabywcy produktów objętych promocyjną otrzymają unikatowy kod upoważniający do pobrania zestawu gier. Otrzymany kod należy wpisać na stronie http://gamingbundle.intel.com. Promocja dostępna jest u wybranych partnerów (m.in. Komputronik, x-kom, Alsen, NTT System, Morele, Sferis, Proline, Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI) i obowiązuje do 31 lipca 2016 r.

 

Intel Extreme Masters

Tegoroczny finał Intel Extreme Masters odbędzie się w katowickim Spodku w dniach 4-6 marca 2016 r. Impreza zawita do stolicy Górnego Śląska już po raz czwarty. W tym roku do oficjalnych turniejów – StarCraft II i League of Legends dołączy CS:GO. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak zakup biletu umożliwia wcześniejsze wejście do Spodka i daje szereg dodatkowych korzyści.

Partnerami turnieju Intel Extreme Masters są: Intel, ESL, Zowie, HyperX, Gigabyte, G2A.

 

AKTUALIZACJA: 

W pierwszym etapie promocji pakiet darmowych gier otrzymają wyłącznie osoby, które  kupią komputery Intel Extreme Masters Limited Edition PC (a nie, jak podaliśmy wcześniej, wszelkie komputery dla graczy z procesorami Intel Core i5 oraz Core i7, oferowane przez producentów, którzy mają swoje stoisko na IEM).

Liczba urządzeń objętych promocją może zwiększyć się w trakcie jej trwania, o czym będziemy informować, jak tylko potwierdzi się lista partnerów.

Zmianie ulega także wartość pakietu gier – wynosi 460 zł (we wcześniejszej wersji podaliśmy liczbę 670 zł).