Home / Aktualności / Oto co znajdzie się w beta testach Destiny 2 trwających miedzy 21 a 23 lipca na Xbox One i PS4

Oto co znajdzie się w beta testach Destiny 2 trwających miedzy 21 a 23 lipca na Xbox One i PS4

Destiny-2-bungie

Już za dwa tygodnie tj. pomiędzy 21 a 23 lipca rozpoczną się otwarte beta testy gry Destiny 2 dla posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Zamawiając grę w przedsprzedaży można czas oczekiwania nieco przyspieszyć, bowiem takie posunięcie w przypadku PS4 zapewni nam możliwość rozgrywki 18 lipca, zaś Xbox One 19-go.

Podczas testów Destiny 2 na gracy czeka misja otwierająca zatytułowana Homecoming, a także tryb co-op do trzech lub dwóch graczy. 

Choć nie do końca potwierdzone, w beta testach może pojawić się też bitwa innych Strażników w nowym trybie „Ciężkiej próby” (Crucible). Bungie może też nieco zmodyfikować ten tryb, aby np. gracze musieli kontrolować pewien obiekt również na innej mapie. 

Wiele mówi się też, że do testów zawita The Inverted Spire, gdzie naszym zadaniem będzie walka w sercu twierdzy Vex oraz gdzie będziemy mogli skorzystać z pomocy dwóch innych graczy, ewentualnie znaleźć ich poprzez Matchmaking (dostęp do grupy obrońców Fireteam).

Prawie pewne są też sub klasy w tym Dawnblade Warlock, Arcstrider Hunter czy Sentinel Titan. Należy wspomnieć, że każda z nich to oczywiście inny styl walki.

Wisienką na torcie będzie z pewnością miejsce socjalne „Farma”, która w przypadku otwartych beta testów Destiny 2 pojawi się dosłownie na godzinę o 13:00 23 lipca. Na niej oprócz możliwości spotkania innych graczy pojawi się boisko do piłki nożnej czy kurczaki. Większość sprzedawców i  usług będzie offline z uwagi, że Bungie chce przetestować obciążenie serwerów a nie poszczególne funkcje gry.

Twórcy podkreślają również, że wsparcie klanów nie będzie dostępne, tak samo jak nie przeniosą oni postępu postaci, jednak będą nagradzani za osiągnięcia w grze.

Gracze uczestniczący w beta testach otrzymają ponadto wyjątkowy emblem, który w odróżnieniu do powyższych zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry Destiny 2. To taki ukłon od Bungie za przystąpienie do testów. Mały ale zawsze jakiś.

Destiny 2 pojawi się już 6 września, a testy dla wersji PC powinny być dostępne w okolicach sierpnia. Na razie jednak nie wiadomo kiedy dokładnie.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.