Home / Aktualności / Ostatnia w tym roku dawka gier Games with Gold na grudzień

Ostatnia w tym roku dawka gier Games with Gold na grudzień

Wielkimi krokami nadchodzi grudzień a z nim koniec 2017 roku. W związku z tym Microsoft przygotował już kolejną porcję gier dla posiadaczy Xbox Live Gold dostępną jako Games with Gold, wśród których znajdą się cztery gry na kosole Xbox. Dzieląc po równo, zarówno Xbox One (w tym One X) jak i poczciwa, stara 360, dostaną po dwa tytuły, niemniej jednak posiadacze “jedynek” po raz kolejny skorzystają z kompatybilności wstecznej inkasując dwie gry z X360.

Przez cały grudzień posiadacze Xbox One będą mogli pobrać strategię Warhammer: End Times – Vermintide, zaś od połowy miesiąca aż do 15 stycznia 2018 do puli dołączy Back to the Future: The Game – 30th Anniversary Edition – czyli adaptacja filmu Powrót do przeszłości.

Z kolei Xbox 360 otrzyma takie gry Child of Eden, którą będziecie mogli pobrać za darmo do 15 grudnia oraz Marlow Briggs and the Mask of the Death, która może trafić na wasze konsole między 16 a 31 grudnia. Tak jak pierwsza z tych gier to nietypowa, kolorowa gra akcji z niezmiernie ciekawą oprawą muzyczną, tak druga jest grą akcji osadzoną w świecie Majów, w której będziemy walczyć z wszelakimi stworzeniami przy pomocy kos, noży i innych interesujących broni.

Zatem grudniowe zestawienie gier Games with Gold zamykające ten rok wygląda nadzwyczaj ciekawie. A co wy o tym sądzicie?

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.