Home / Aktualności / Orion firmy UpSwitch zwiększy rozmiar ekranu Nintendo Switch o ponad 180 procent

Orion firmy UpSwitch zwiększy rozmiar ekranu Nintendo Switch o ponad 180 procent

Pomimo kompaktowych rozmiarów Switcha, jego ekran może co niektórym graczom nie wystarczać. Jeśli będzie to miało miejsce, aby zwiększyć rozmiar ekranu mobilnej konsoli Nintendo o 188 procent można nabyć ekran Orion firmy UpSwitch będący w zasadzie przenośnym monitorem / stacją dokująca dla Switcha. Właśnie dzięki temu sponsorowanemu przez platformę Indiegogo produktowi, zwiększymy rozmiar ekranu do 11,6 cala. Monitor o rozdzielczości 720p (ale jest w stanie dokładnie symulować rozdzielczość 1080p) łączy się ze standardowymi modelami Switch IPS i OLED przez HDMI i ma gniazda po bokach, aby można było umieścić tam kontrolery Joy-Con.

Orion jest również wyposażony w zintegrowane głośniki stereo, które mają według twórców poprawić wrażenia dźwiękowe, a ponadto oferują wbudowaną podpórkę, gniazdo słuchawkowe i port USB-C, dzięki czemu możemy ładować konsolę podczas gry. Używając zestawu pasków na rzepy, możesz również przymocować akumulator z tyłu urządzenia, aby uzyskać dodatkowe zasilanie w podróży.

Ciekawostką jest to, że chociaż wspomniany ekran jest reklamowany jako dodatek do Switcha, Orion może być używany jako przenośny monitor dla dowolnego urządzenia z połączeniem HDMI jak np. konsola Xbox czy PlayStation.

Orion osiągnął już swój cel finansowania na Indiegogo gdzie w cenie 249 dolarów czyni go o 50 dolarów droższym od Nintendo Switch Lite i 50 dolarów tańszym od podstawowego Switcha. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.