Home / Aktualności / Orange Flex – elastyczne rozwiązanie dla osób potrzebujących zmiany

Orange Flex – elastyczne rozwiązanie dla osób potrzebujących zmiany

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nowa oferta Orange Flex zapowiedziana hasłem „Zmieniamy zasady”, pojawiła się na rynku na początku maja bieżącego roku. Oferta rzeczywiście zmienia dotychczasowe reguły w świecie telefonii komórkowej, dając klientom wiele swobody i zupełnie nowe możliwości.

Dopasuj Plan do swoich potrzeb

Korzystając z oferty Orange Flex, do wyboru dostajemy 4 Plany, różniące się od siebie liczbą dostępnych GB. W najtańszym z nich, za 25 zł, otrzymujemy 15 GB, a w najwyższym aż 100 GB za 80 zł. W każdym z Planów dostajemy również nielimitowane rozmowy, SMS-y  i MMS-y w Polsce i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wyjeżdżając poza UE mamy do wyboru wiele pakietów minut i GB, dzięki czemu nie zaskoczą nas nieoczekiwane opłaty. Wybierając Plan, nie jesteśmy do niego w żaden sposób przywiązani. Możemy zmienić go na niższy lub wyższy bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Zobacz: https://flex.orange.pl

 

Wybieraj, co lubisz

Orange Flex oferuje również ciekawe pakiety dodatkowe. Włączasz je, wtedy kiedy potrzebujesz. Są to tzw. Passy, które pozwalają na korzystanie z najpopularniejszych serwisów bez zużycia GB z Twojego Planu:

  • Video Pass – najnowsze filmy i seriale bez limitu GB, dostępne w serwisach: Netflix, HBO GO, YouTube, Orange TV GO oraz vod.pl. Dostępny już od 5 zł.
  • Music Pass – streaming muzyki bez zmniejszania pakietu GB w serwisach: Spotify, TIDAL, Apple Music, Deezer, Amazon Music i Polskie Radio. Aktywuj już za 5 zł miesięcznie.
  • Social Pass – swobodne korzystanie z portali społecznościowych i aplikacji: Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, TikTok, Pinterest, Messenger, WhatsApp oraz Nie musisz go aktywować – jest już dostępny w ramach każdego Planu.

Zmieniaj, kiedy zechcesz

Wszystkich zmian  dokonamy szybko i wygodnie, korzystając z aplikacji Orange Flex. Wystarczy pobrać ją z App Store lub Google Play. Aplikacja pozwala nie tylko na wybór Planu i usług dodatkowych, ale również na zmianę lub rezygnację z nich w dowolnym momencie. Dzięki aplikacji mamy dostęp do swojej oferty zawsze, kiedy tego potrzebujemy. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, zawsze możesz skontaktować się z Doradcami na czacie, którzy szybko odpowiedzą na Twoje pytania.

Skorzystaj z karty eSIM

Nowością jest także wprowadzona przez Orange Flex karta eSIM, czyli wirtualny odpowiednik tradycyjnej karty SIM. Możemy w kilka chwil –  zainstalować ją na swoim smartfonie. Jest to innowacyjne i wygodne rozwiązanie, cieszące się coraz większą popularnością. Obecnie dostępne jest dla właścicieli wybranych modeli telefonów, jednak ich lista stale rośnie.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Jeden komentarz

  1. Mój kod na dodatkowe 50 zł od Orange Flex: KACPEREM9H