Home / Aktualności / Oppo Find 7 – zamów i dostań darmowe rzeczy

Oppo Find 7 – zamów i dostań darmowe rzeczy

oppo find 7
Ofensywa smartfonu Oppo Find 7 się rozpoczęła, a wraz z nią akcja promocyjna mająca na celu podniesienie sprzedaży.

Oppo Find 7 -darmowe dodatki

Dla wszystkim zainteresowanych tym smartfonem mamy dobrą wiadomość odnośnie rozpoczęcia przyjmowania zamówień na Oppo Find 7. Dla przypomnienia jego specyfikacja uwzględnia procesor Qualcomm Snapdragon 801taktowany częstotliwością 2.3 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci masowej rozszerzalnej do 128 GB.

Ponadto Find 7 posiada dosyć duży bo 5,5-calowy wyświetlacz LTPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Producent zawarł w nim także tajemniczą technologię pozwalającą na bardzo szybkie jego ładowanie jak również wsparcie dla LTE.

Jeśli chodzi o akcesoria do smartfonu Oppo Find 7 to jego nabywcy otrzymają Easy cover (etui na style S view od Samsunga), dodatkowa bateria 2,800 mAh (ponad tą oferowaną z samym telefonem) oraz 32 GB kartę micro SD. Musicie przyznać, że nieźle i to w dodatku za darmo.

Tak, te darmowe dodatki cą warte co najmniej 200-300 zł. Może to niewiele przy cenie smartfonu wynoszącej 500 dolarów ale spora część producentów nie daje nic i do tego żąda wiele więcej za swoje urządzenia.

Źródło: Oppo

oppo find 7 01oppo find 7 02