Home / Aktualności / Operacja Map Madness w World of Tanks na Xbox 360.

Operacja Map Madness w World of Tanks na Xbox 360.

Operacja Map Madness w World of Tanks na Xbox 360 to ograniczona czasowo misja specjalna. Zadaniem graczy z całego świata będzie zniszczenie określonej ilości czołgów, a wraz z osiąganiem kolejnych progów,odblokowywane będą nowe mapy do gry.

Operacja Map Madness

Zabawa zaczynająca 18 marca i potrwa do 24 marca. W tym czasie, konsolowi czołgiści będą mogli odkryć mapy takie jak Lakeville, która zostanie odblokowana przy 10 milionach zniszczonych czołgów,El Halluf udostępniona od 25 milionów unicestwionych maszyn, Prokhorovka, którą uzyskamy przy osiągnięciu pułapu 40 milionów płonącej stali.

 Lakeville to miejska mapa, która jest wyjątkowym, nastawionym na strategię miejscem. Kluczem do sukcesu jest tutaj odpowiednie użycie budynków i otoczenia do osłaniania się.

Pustynne El Halluf z kolei daje wiele możliwości szykowania zasadzek na przeciwników, zaś Prokhorovka,to klasyczna mapa znana z wersji na komputery PC łącząca w sobie otwarte przestrzenie i miejskie strefy, co sprawia, że jest to wyjątkowo zbalansowana przestrzeń, niesamowicie popularna wśród wielu graczy.

Po więcej informacji o World of Tanks: Xbox 360 Edition, zapraszamy pod adres www.worldoftanks.com/xboxNowe.

)