Home / Aktualności / Z okazji Halloween w World of Warships debiutuje tryb Terror of the Deep

Z okazji Halloween w World of Warships debiutuje tryb Terror of the Deep

Od dzisiaj dostępna jest operacja „Terror of the Deep”, która dodaje najbardziej oczekiwaną klasę jednostek w World of Warships – okręty podwodne!

Nowa operacja będzie trwała do 15 listopada, co daje ponad dwa tygodnie wszystkim zainteresowanym graczom, aby do niej przystąpić i poznać nowe możliwości gry. Na wypróbowanie czeka 5 różnych okrętów podwodnych, każdy z unikatowym dowódcą i wyposażeniem.

Barracuda (dowódca Victor F. Einstein ) charakteryzuje się największym zasobem tlenu, współczynnikiem przetrwania oraz najmocniejszymi działami dodatkowymi. Zipper Sub (dowódca Mina Hurray) zanurza się i wynurza najszybciej spośród wszystkich okrętów, atakuje znienacka i znika w głębinach… Gerfalcon (dowódca Ivan K. Ulibin) jest najszybsza i może zaskoczyć wroga torpedami odpalanymi również z rufy. Seelöwe(dowódca Lazarus Centurio) ma najmocniejsze uzbrojenie dziobowe, a Killer Whale (Commander: Klaus V. Teslau) może być używana w rozmaitych sytuacjach, gdyż cechują ją dobre parametry oraz torpedy odpalane z dziobu i rufy. Zadaniem głównym będzie pokonanie wcielonego zła – okrętu Rasputina!

Gracze zaczynają od okrętu podwodnego Barracuda w porcie, a następne odblokowują biorąc udział w operacji i wykonując zadania. Wraz z okrętami do gry została dodany nowy wymiar rozgrywki – głębokość. Wpływa ona on między innymi na widoczność podczas bitwy, na wykrywalność, na możliwości ataku w zależności od stopnia zanurzenia – czy jest się na powierzchni, na głębokości peryskopowej, czy zanurzeni w głębinach. Uważajcie na nowy typ zagrożenia jakim są bomby głębinowe.

Tryb Halloween-owy i operacja „Terror of the Deep” pozwoli twórcom przetestować nowe mechaniki w grze i czy mogą być użyte w przyszłości w World of Warships. Po zakończeniu wydarzenia twórcy przyjrzą się dokładnie opiniom graczy i na ich podstawie rozważą wprowadzenie okrętów podwodnych jako piątej klasy w grze.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.