Home / Aktualności / Oficjalna zapowiedź gry Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

Oficjalna zapowiedź gry Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

Co łączy Mario, Sonica i Crash Bandicoot? Z pewnością jest to niesamowita rzesza fanów. Jeśli chodzi o tą ostatnią grę, jej twórcy przygotowali czwartą odsłonę. Wbrew przypuszczeniom, Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas nie jest typowym remasterem, ale pierwszą od dziesięciu lat, opracowaną od podstaw, produkcją uznanej marki Crash. By to uczcić, Toys for Bob z ekscytacją przedstawiła fanom Crasha świeży styl artystyczny, który zachowuje ducha franczyzy, a jednocześnie tchnie w serię nową osobowość i urok.

Cofając czas aż do końcówki Crash Bandicoot: Warped, nowa gra rozpoczyna się w momencie, gdy Neo Cortex, Dr.N.Trophy i Uka Uka stali się rozbitkami na dalekiej planecie. Po dziesięcioleciach bezowocnych prób, trio wreszcie ucieka, rozdzierając dziurę rozmiaru Złego Naukowca w materii czasoprzestrzeni. Teraz wszystkim, co stoi pomiędzy nimi, a całkowitym opanowaniem multiwersum, są dwa puchate torbacze z Wyspy N. Sanity.

Podczas gry gracze będą szukali czterech Masek Kwantowych, strażników przestrzeni i czasu, które umożliwią im naginanie reguł rzeczywistości i zdobycie zaawansowanych sposobów pokonywania niebezpiecznych przeszkód. Dziś ujawniamy Maskę Czasu, która wszystko spowalnia, oraz Maskę Grawitacji, umożliwiającą jamrajom poruszanie się do góry nogami. Fani zobaczą ewolucję gry Crash, którą znają i kochają, a która została wyposażona w zaawansowane mechaniki rozgrywki, takie jak bieganie po ścianach, ślizganie się po szynach i kołysanie na linach. Gracze będą mogli uczestniczyć w podróży jako Crash lub Coco, aby ocalić multiwersum, a nowe grywalne postacie, w tym diabelski Neo Cortex, również pojawią się w grze i zapewnią alternatywne spojrzenie na dążenie naszych bohaterskich jamrajów do pokonania ich nikczemnych nemezis.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas będzie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One i Xbox One X już 2 października 2020r. Zamówienia w przedsprzedaży można składać już teraz.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.