Home / Aktualności / Oficjalna data premiery oraz zwiastun Borderlands 3

Oficjalna data premiery oraz zwiastun Borderlands 3

Gearbox oficjalnie ogłosił światową datę premiery Borderlands 3. Zgodnie z  wcześniejszymi przeciekami dotyczącymi tej gry, pojawi się rzeczywiście we wrześniu. Borderlands 3 będzie dostępny 13 września na PS4, Xbox One i PC wyłącznie za pośrednictwem Epic Store. Jak się również dowiadujemy, wersja na PC będzie dostępna w „innych witrynach sklepowych” w kwietniu 2020 roku.

Gearbox ujawnił również kilka innych szczegółów, o których spekulowaliśmy od czasu obejrzenia ujawnionego zwiastuna. Na przykład głównymi złoczyńcami są Bliźniaczki Calypso, które dążą do zjednoczenia bandytów.

Moze, Amara, FL4K i Zane są czterema nowymi Łowcami Krypt. Zgodnie z oczekiwaniami, każda postać jest również odrębną klasą z unikalnym stylem gry i umiejętnościami. Moze to Strzelec, zdolny do wywołania mecha o nazwie Żelazny Niedźwiedź. Syrena tym razem to Amara, której mocami są eteryczne pięści – jak widać w zwiastunie. FL4K i Zane są potencjalnie najbardziej interesującymi charakterami w grze. FL4K jest bowiem nową klasą Beastmaster, która potrafi oswoić dzikie bestie i wykorzystać je w walce. Zane z kolei jest klasą operacyjną – w zasadzie “Borderlandzką” wersją Batmana. Postać ta polega w dużej mierze na gadżetach i podstępnych atakach .

Tryb kooperacji z Borderlands powraca z dużym ulepszeniem w Borderlands 3. Gra automatycznie skaluje poziom trudności w górę / dół zależnie od poziomu danego gracza. Innymi słowy, każdy może dołączyć do dowolnej gry niezależnie od poziomu lub postępu misji.

Jak pewnie już zgadliście, świat Borderlands 3 będzie najbardziej zróżnicowane dzięki historii, która zabiera Łowców Krypt w wielu różnych lokalizacjach poza Pandorą. Polecamy też obejrzeć poniższy oficjalny zwiastun gry. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.