Home / Aktualności / Motoryzacja / Odświeżone Suzuki Swift pojawi się już w 2017 roku!

Odświeżone Suzuki Swift pojawi się już w 2017 roku!

suzuki swift sport 2017

Kolejne wcielenie miejskiego auta Suzuki Swift, które pojawi się w salonach w 2017 roku dostarczy jeszcze więcej frajdy z jazdy i zaoferuje bardziej atrakcyjny wygląd, niż dotychczasowy model.

Popularne supermini Suzuki zaoferuje kupującym szeroką gamę silników, w tym ten zapożyczony z modelu Baleno, czyli 1-litrowy, trzycylindrowy motor z turbodoładowaniem, a także 1,2-litrową jednostkę z napędem hybrydowym.

Ponadto w 2018 roku pojawi się wersja Swift Sport z czterocylindrowym, turbodoładowanym silnikiem 1,4 o mocy 138 KM, pochodzącym z modelu Vitara S. Jeden z dyrektorów firmy – Dale Wyatt – obiecuje z nowym Swiftem jeszcze więcej emocji, wyrazu i praktyczności.

Co więcej nowy Swift pomimo wyglądu, który sprawia wrażenie, że samochód przybrał na wadze, wynosić ma zaledwie 900 kg. Tak niska masa własna zdecydowanie przyłoży się na niższe zużycie paliwa, emisję spalin oraz poprawę osiągów.

Nowy Suzuki Swift, który zapełni salony w przyszłym roku, dzięki zdjęciom, które wyciekły do sieci już teraz ukazują auto z ciekawymi, łagodniejszymi rysami oraz opadającą linią dachu. 

Jak zwykle w przypadku Suzuki, tak i z modelem, nowe Swifty, które pojawią się w przeciągu kolejnych dwóch lat, odnajdziemy doskonały stosunek jakości do ceny, czego potwierdzeniem będzie cena auta rozpoczynająca się od ok. 45 tys zł. 

Źródło: Auto Express