Home / Aktualności / Obudowy / Obudowa Ravcore Goliath i Knight – coś dla hardcorowych graczy

Obudowa Ravcore Goliath i Knight – coś dla hardcorowych graczy

Ravcore Goliath_1

Obudowie Goliath oraz Knight na pewno nie można zarzucić braku oryginalności. Czy poza nią oba modele oferują zarówno funkcjonalność oraz przestronność we wnętrzu. O tym poniżej.

Przestronne wnętrze to jedna z najważniejszych cech obudowy gamingowej. Goliath, dzięki regulowanemu wspornikowi, zapewnia bezproblemową i bezpieczną instalację nawet największych kart graficznych, wyposażonych w masywne systemy chłodzenia. Ponadto obudowa pozwalana beznarzędziowy montaż do 7 dysków HDD 2,5‘‘.

Dodatkowym atutem jest praktyczny system zarządzania kablami, wykorzystujący gumowane przepusty oraz specjalne klamry spinające.

Przy intensywnym korzystaniu z komputera wydajne chłodzenie jest kluczowe. Obudowa Ravcore Goliath wyposażona jest fabrycznie w 4 wentylatory, zapewniające optymalną cyrkulację powietrza, gwarantującą efektywne odprowadzanie ciepła nawet z „najgorętszych“ podzespołów.

goliath_fan

Wentylatory zamontowane zostały na panelu przednim ( 1×200 mm LED ), tylnym (1 x 140 mm), górnym (1×200 mm LED) oraz na ścianie bocznej (1×200 mm). Ponadto, w tylnej części obudowy znajdziemy pięć gumowanych otworów, ułatwiających instalację systemu chłodzenia cieczą.

Goliath zapewnia także wygodne użytkowanie i szereg funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki rozbudowanemu panelowi górnemu, użytkownik ma szybki dostęp do złącz audio in/out oraz czterech portów USB, w tym dwóch w standardzie USB 3.0. Na panelu znajdują się również przyciski oraz pokrętło, umożliwiające sterowanie pracą poszczególnych wentylatorów. Obok znajdziemy specjalną stację dokującą dla dysków 3,5” oraz 2,5”.

Goliath mini specyfikacja

Obudowa Ravcore Knight

Ravcore Knight_1

W modelu Knight użytkownik ma do dyspozycji 5 kieszeni HDD 2,5”, obsługiwanych beznarzędziowo. System chłodzenia, podobnie jak w obudowie Goliath, składa się z czterech wentylatorów: na panelu przednim (1×200 mm LED), tylnym (1×120 mm LED), górnym (1×200 mm LED) oraz na ścianie bocznej (1×160 mm LED).

Instalację systemu chłodzenia cieczą ułatwiają dwa dedykowane otwory. Panel górny jest wyposażony w złącze audio in/out oraz cztery porty USB, w tym dwa USB 3.0.

Dodatkowo, po otwarciu przedniego panelu, użytkownik zyskuje dostęp do przycisków Power i Reset, napędów optycznych, wymiennych dysków, czytnika kart pamięci oraz regulacji wentylatorów i podświetlenia. Ciekawym rozwiązaniem w modelu Knight jest także specjalny uchwyt na słuchawki, zlokalizowany z boku obudowy.

knight mini specyfikacja

Obudowy Goliath i Knight oraz zasilacz Rock 750 są już dostępne w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na stronie producenta, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

 Obodowę Ravcore Goliath można będzie nabyć za pośrednictwem firmy Megabajt (megabajt.com.pl) w cenie 559,99 zł zaś za model Knight zapłacimy 399,99 zł.