Home / Aktualności / Obudowa Lian Li DK01 w biurku dla entuzjastów

Obudowa Lian Li DK01 w biurku dla entuzjastów

Lian-Li-DK01Jak możecie zaobserwować z poniższych zdjęć producent obudów Lian Li lubi eksperymentować z nietypowymi projektami. W tym przypadku zaprezentował obudowę Lian Li DK01, która pozdezpoły komputera mieści w wykonanej z czerwonego przezroczystego plastiku biurku.

Lian Li DK01

Ta obudowa Lian Li jest dedykowana entuzjastom, lecz także nam ona przypadła do gustu zarówno ze względu na oryginalność i praktyczność jaka sobą reprezentuje.

Także aby kupić DK01 możecie przekonać swoich rodziców czy partnerów wymówką lepszej nauki czy efektywniejszej pracy na takim biurku, umieszczając podzespoły swojego komputera.

Prototyp biurka / obudowy Lian Li DK01 mierzy 800 mm x 795 mm x 600 mm, a część będąca obudową posiadać może radiatory boczne do 360 mm. Przód szuflady posiada zamek blokujący, włącznik / wyłącznik, gniazdo mikrofonu i słuchawek a także wyprowadzone gniazda USB. Czerwone nogi tego biurka wyglądają równie efektywnie co cała reszta. Aż chce się powiedzieć “Dlaczego nikt inny nie wpadł na pomysł takiej obudowy wcześniej”.

Lian Li DK01 jest w stanie pomieścić olbrzymie płyty główne HPTX, rozumiejąc przez to brak problemów z płytami w standardzie EATX, XL-ATX czy standardowych ATX.

Jak przystało na obudowę dla prawdziwego entuzjasty (czytaj gracza), jest może ona pomieścić aż 14 dysków twardych 3,5 cala, zorganizowanych w wyjmowalne zatoki. Rezygnując z części zatok będziemy w stanie umieścić w obudowie większą płytę główną czy kartę grafiki do 410 mm. Bez kompromisów zostanie nam w obudowie wciąż 280 mm.

Także jeśli chodzi o chłodzenie, w obudowie Lian Li DK01, można w różnych jej miejscach umieścić do siedmiu wentylatorów 120 mm, lub dwóch radiatorów o wymiarach 240 x 120 mm / 360 x 120 mm.