Home / Aktualności / Obiecująca skrolowana strzelanka Squadron 51 pojawi się na PC i konsole w przyszłym roku

Obiecująca skrolowana strzelanka Squadron 51 pojawi się na PC i konsole w przyszłym roku

Musimy przyznać, że gdyby nie nietypowy zwiastun Squadron 51 oraz krótki gameplay zawarty w nim, z pewnością przeszlibyśmy obojętnie obok tej produkcji, która nie dosłownie, ale w odczuciu przynosi na myśl Cuphead. Wielu z nas, czarno-biała oprawa graficzna nie powinna przeszkadzać gdyż dodaje ona jeszcze więcej uroku całej produkcji LoomiartsFehorama Filmes.

Jeśli chodzi o samą grę, Squadron 51 składać się będzie z 11 zróżnicowanych poziomów, a podczas ich pokonywania gracze stawią czoła setką przeciwników oraz wymagającym bossom. Walki będą toczyć w scenerii m.in. ośnieżonych górskich szczytów, lasów czy miejskich wieżowców. Gra umożliwi także lokalną rozgrywkę w trybie kooperacji. Drugi gracz będzie mógł dołączyć do gry w dowolnym momencie i pomóc w jej przejściu. Za zebrane podczas rozgrywki punkty, gracze odblokują nowe, bardziej zabójcze uzbrojenie i specjalne ulepszenia.

Twórcy zapowiadają premierę gry na 2021 rok, ale już teraz dodaj Squadron 51 do swojej listy życzeń na Steam i na śledź na bieżąco najnowsze informacje związane z tą produkcją.


O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.