Home / Aktualności / NZXT Kraken G12 – uniwersalny adapter dla chłodzenia wodnego kart graficznych

NZXT Kraken G12 – uniwersalny adapter dla chłodzenia wodnego kart graficznych

Firma NZXT ogłosiła wprowadzenie do swojej oferty adaptera Kraken G12, który umożliwia montaż zestawu chłodzenia wodnego typ AIO (All-in-One) na kartach graficznych. Nowy Kraken jest kompatybilny z ponad 30-zestawami AIO różnych producentów.

Ponadto można go zainstalować zarówno na referencyjnych jak i niereferencyjnych kartach graficznych z serii GEFORCE oraz Radeon. Zestawy Kraken G12 się wysoką jakością wykonania oraz prostotą montażu. Przewidywana cena detaliczna adaptera NZXT Kraken G12 w Polsce to 129 złotych, a sam produkt dostępny będzie od drugiej połowy kwietnia 2017.

Adapter NZXT Kraken G12 to:

  • możliwość samodzielnej instalacji i pełna kompatybilność z ponad 30 zestawami chłodzenia wodnego AIO (All-in-One) różnych marek
  • nawet o 40% wydajniejszy w stosunku do tradycyjnych układów chłodzenia powietrzem instalowanych w referencyjnych modelach akceleratorów AMD Radeon i NVIDIA GEFORCE
  • Współpracuje również z niereferencyjnymi modelami kart graficznych
  • dostosowany do najnowszych modeli kart graficznych (w tym GTX 1080 Ti)
  • niskoobrotowy wentylator 92 mm dodatkowo chłodzący pamięci oraz sekcję zasilania karty graficznej

NZXT Kraken G12 01

NZXT Kraken G12 02

NZXT Kraken G12 03

Źródło: NZXT

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.