Home / Aktualności / Nvidia wprowadza zmiany w usłudze GeForce NOW

Nvidia wprowadza zmiany w usłudze GeForce NOW

GeForce NOW to otwarta platforma pozwalająca uruchamiać na zwykłych komputerach PC i Mac oraz urządzeniach SHIELD nawet najnowsze gry zakupione m.in. w sklepach Steam oraz Uplay, dzięki stramingowi z serwerów Nvidia. Ponieważ liczba wspieranych tytułów wzrosła ostatnio do ponad 500, coraz trudniej użytkownikom było odnaleźć się w morzu własnych zasobów. Dlatego od dzisiaj gracze korzystający z GeForce NOW będą mogli posługiwać się nowym interfejsem użytkownika, który kładzie nacisk na posiadane gry i znacznie ułatwia ich odnalezienie.

Nowy interfejs użytkownika został maksymalnie uproszczony i można go dostosowywać do swoich potrzeb. Obsługiwane gry można teraz łatwo wyszukać za pomocą dedykowanego paska, a następnie dodać je do własnej biblioteki i stamtąd uruchamiać. Biblioteka gier każdego użytkownika będzie dostępna na wszystkich urządzeniach, z których korzysta on łącząc się z usługą GeForce NOW.

Dodano również możliwość wyszukiwania gier po danej cesze charakterystycznej. Odnalezienie post-apokaliptycznej strzelanki, której bohaterami są chomiki w beretach nie powinno teraz nastręczać trudności…

Każda obsługiwana gra otrzymała także szczegółowy opis zawierający m.in. informacje o potrzebie wykorzystania kontrolera. Użytkownicy usługi GeForce NOW mogą korzystać z najnowszej wersji, ponownie uruchamiając aplikację lub pobierając ją i zainstalować ponownie.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.