Home / Aktualności / NVIDIA SHIELD TV w świątecznej promocji już od 699 zł!

NVIDIA SHIELD TV w świątecznej promocji już od 699 zł!

Firma NVIDIA przygotowała ofertę dla osób poszukujących idealnego prezentu świątecznego dla całej rodziny. Dotyczy ona obniżki ceny urządzenia SHIELD TV w wersji bez kontrolera (z samym pilotem), które w okresie od 11 do 24 grudnia 2017 roku można nabyć za 699 zł.

NVIDIA SHIELD TV to potężne i najnowocześniejsze na rynku urządzenie do strumieniowania multimediów. Obsługa standardu 4K HDR zapewnia szczegółowy i płynny obraz w filmach, a możliwość korzystania zarówno z gier stworzonych na komputery osobiste jak i najbardziej zaawansowanych graficznie tytułów dla systemu Android wyróżnia je na tle innych urządzeń strumieniujących. Wyszukiwanie głosowe sprawia, że kontrola nad wszystkimi aplikacjami, wyszukiwanie ulubionych filmów czy gier jest naturalne i proste.

Promocja obowiązuje w sklepach Komputronik oraz X-KOM. Pozostałe wersje konsoli SHIELD TV w wersjach 16 GB oraz 500 GB wraz z kontrolerem (padem) oferowane są w cenach wynoszących odpowiednio 999 i 1479 zł.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.