Home / Konsole / NVIDIA Shield Pro – czy zagrozi Xbox One i PS4

NVIDIA Shield Pro – czy zagrozi Xbox One i PS4

NVIDIA Shield Pro 01

NVIDIA Shield Pro czyli mikrokonsola potentata układów graficznych tak szybko zniknęła ze sklepu internetowego Amazon jak się w nim pojawiła.

Mająca stanowić lepiej wyposażoną, lecz również przez to znacząco droższą konsolą niż tradycyjna Shield (199 dolarów), posiada 500 GB dysk twardy, 256 rdzeniowy układ graficzny oraz być sprzedawana w zestawie z kontrolerem i kablem HDMI za ok. 300 dolarów.

Dla przypomnienia, zarówno Shield Pro jak i jej mniejszy brat wspierają platformę Android TV, która mając na uwadze aspiracje do konsoli do grania, przy takiej cenie ma marne szanse na podbój serc graczy.

NVIDIA Shield Pro amazon

Co więcej, NVIDIA sprawiła, że produkt ten zniknął ze wspomnianego sklepu Amazon, nabierając wody w usta o istnieniu konsoli Shield Pro. Trochę co dziecinne i śmieszne, mając na uwadze, że jak widzicie na zdjęciu fakt taki miał miejsce.

A co wy uważacie o tej nowej konsoli od NVIDII? Czy tak jak my wątpicie w jakiekolwiek szanse na zdobycie wystarczającej części rynku konsol opanowanego przez Xbox One, PS4 czy nawet konsole poprzedniej generacji, które kosztują tyle samo lub mniej, a mają potężną bazę gier i wsparcia społeczności graczy.