Home / Aktualności / NVIDIA prezentuje nowy ekscytujący zestaw gier do kart GEFORCE GTX

NVIDIA prezentuje nowy ekscytujący zestaw gier do kart GEFORCE GTX

Nvidia logo

Firma NVIDIA ogłosiła nową promocję dla osób, które zdecydują się na zakup kart graficznych z rodziny GEFORCE GTX. Na klientów czekać będą kody upoważniające do bezpłatnego pobrania gry DAYLIGHT lub otrzymania wirtualnej waluty w grach Free-to-Play o łącznej wartości 150 dolarów.

Opisywana w niniejszej wiadomości promocja wystartowała 12 marca 2014 i każda osoba, która nabędzie wybrane karty graficzne NVIDIA GEFORCE GTX dla komputerów stacjonarnych lub laptopy z procesorami graficznymi z serii GTX może skorzystać z dwóch nowych ofert: bezpłatnych kodów na grę DAYLIGHT lub walutę w grach Heroes of Newerth, Path of Exile i Warface o łącznej wartości 150 USD .

DAYLIGHT to thriller psychologiczny firmy Zombie Studios. Jest to pierwsza gra oparta na silniku Unreal Engine 4. W grze zastosowano technologię NVIDIA PhysX, dzięki której wydarzenia w grze stają się jeszcze bardziej interaktywne i przejmujące. Nabywcy kart graficznych GTX TITAN, 780 Ti, 780, 770, 760, 690, 680, 670, 660 Ti oraz 660 otrzymają kod do pobrania DAYLIGHT, który zostanie uaktywnione w dniu premiery gry, tj. 11 kwietnia 2014 r.

Z kolei nabywcy kart graficznych GEFORCE GTX 650, 650 Ti, 750 i 750 Ti lub wybranych laptopów wyposażonych w procesory graficzne z linii GTX xxxM otrzymają wirtualną walutę o wartości 150 dolarów (po 50 dolarów na każdy tytuł) do wykorzystania w trzech najpopularniejszych darmowych grach (Free-to-Play), w które gra ponad 65 milion użytkowników na całym świecie:

  • Warface – pierwszoosobowa strzelanina studia Crytek, z kapitalnymi trybami Co-op i Versus
  • Heroes of Newerth – gra RPG oparta na niesamowicie popularnej grze Defense of the Ancients (DOTA)
  • Path of Exile – RPG akcji osadzona w mrocznym świecie fantasy, która otrzymała tytuł Gry roku 2013 roku od serwisu Gamespot

Zestawy z grami DAYLIGHT i walutą do tytułów free-to-play są dostępne już od dziś w wiodących sklepach internetowych, w tym firmach Agito, Alsen, Arest, ESC, Morele, PC Projekt, Proline, Sferis oraz X-KOM.

DAYLIGHT logo

NVIDIA GEFORCE GTX F2P bundle spring 2014

Źródło: NVIDIA

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.