Home / Aktualności / NVIDIA GEFORCE NOW – nowe oblicze gamingu!

NVIDIA GEFORCE NOW – nowe oblicze gamingu!

GEFORCE NOW to najnowsza usługa strumieniowania gier oferowana przez firmę NVIDIA, działająca jak  Netflix – tylko dla gier. W chwili premiery biblioteka zawierać będzie 50 najpopularniejszych tytułów gier PC , w tym serie Batman czy Lego.  Do nabycia w sklepie online oraz natychmiastowego uruchomienia będą również nowe produkcje klasy AAA, takie jak Wiedżmin 3  czy  Saints Row: Gat out of Hell and Resident Evil: Revelations 2.

– GEFORCE NOW kreuje przyszłość świata gier. To, że będę mógł uruchomić grę Wiedźmin 3: Dziki Gon niemal natychmiast, a rozgrywka będzie płynna i bezproblemowa, jest  niesamowite – skomentował Damien Monnier, Senior Gameplay Designer w firmie CD PROJEKT RED.

Subskrybenci usługi po połączeniu się w chmurze z jednym z superkomputerów firmy NVIDIA umiejscowionych w Europie Północnej oraz Centralnej, będą mogli wybrać i uruchomić grę w rekordowo szybkim czasie 30 sekund, by cieszyć płynną rozgrywką w rozdzielczości nawet 1080p i przy 60 klatkach na sekundę.  Koniec z długimi godzinami oczekiwania na pobieranie gier.

Dla subskrybentów – właścicieli urządzeń z rodziny SHIELD – usługa GEFORCE NOW jest darmowa przez pierwsze 3 miesiące, zaś opłata za dalsze użytkowanie wyniesie  9,99 euro za miesiąc. Usługa jest dostępna w całej Europie począwszy od 1-go października 2015.

NVIDIA GEFORCE NOW 01

Źródło: NVIDIA

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.