Home / Aktualności / Nowy zwiastun nadchodzącego hitu Rockstar Games – Red Dead Redemption 2 już jest

Nowy zwiastun nadchodzącego hitu Rockstar Games – Red Dead Redemption 2 już jest

Po miesiącach ciszy  Rockstar Games, studio zaprezentowało nowy zwiastun Red Dead Redemption 2, gry osadzonej na dzikim zachodzie. Aby nie było za dobrze, udostępniony zwiastun to jedynie dwie minuty tego co zobaczymy w grze.

Wraz z nowym materiałem filmowym znajduje się streszczenie głównej historii gry. Arthur Morgan i gang Van der Linde są zmuszeni uciekać, gdy  złodziejski napad się nie udaje. Podczas ucieczki gang nadal sieje spustoszenie, straszy kogo tylko napotka, kradnie i morduje, aby przetrwać, a jednocześnie musi pogodzić się z wewnętrznymi podziałami, które mogą go rozerwać na strzępy. Holenderski gang Van der Linde, powinien być znany graczom pierwszej części Red Dead Redemption.

Jeden z głównych bohaterów – Artur, musi dokonać wyboru między własnymi ideałami a lojalnością wobec gangu, który go wychował. Choć zwiastun kończy się właśnie w ten sposób, jest to jedynie namiastka tego z jakimi decyzjami przyjdzie nam się borykać po premierze Red Dead Redemption 2 mającej na chwilę obecną nastąpić 26 października.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.