Home / Aktualności / Nowy zwiastun filmu Mortal Kombat robi wrażenie – w kinach i na HBO Max już w kwietniu

Nowy zwiastun filmu Mortal Kombat robi wrażenie – w kinach i na HBO Max już w kwietniu

Warner Bros. Pictures zaprezentował w czwartek pierwszy oficjalny zwiastun Mortal Kombat, reboot serii filmowej opartej na popularnej serii gier wideo, który możecie  zobaczyć poniżej.

Zwiastun rozpoczyna się w momencie kiedy to Sonya Blade wyjaśnia wojownikowi MMA Cole’owi Youngowi, że jego tajemniczy znak urodzenia może w rzeczywistości być zaproszeniem do udziału w turnieju znanym jako Mortal Kombat, w którym wojownicy z Earthrealm walczą z siłami Outworld. Wygląda na to, że wielu ulubieńców Mortal  Kombat w tym Sub-Zero, Scorpion, Kung Lao, Jax, Raiden, Shang Tsung, a nawet Goro, czteroręki pół-człowiek pół-smok pojawią się w tej ekranizacji niezwykle popularnej gry wideo. Jak zapewne wiecie, wcześniejsza ekranizacja tej gry jakkolwiek dobra, w porównaniu do tego zwiastunu wypada dosyć słabo, szczególnie jeśli chodzi o efekty specjalne ale to chyba oczywiste z uwagi na upływ czasu.

Mortal Kombat, jak w przypadku wszystkich Warner Bros. premier filmowych w tym roku zadebiutuje w kinach i pojawi się wyłącznie w HBO Max już 16 kwietnia.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.