Home / Konsole / Nowy wygląd kontrolera Xbox One Recon Tech Special Edition nie celuje wyłącznie w żołnierzy

Nowy wygląd kontrolera Xbox One Recon Tech Special Edition nie celuje wyłącznie w żołnierzy

Recon Tech Special Edition Xbox One kontroler

Tak jak nie każdy żołnierz jest graczem, tak nie każdy gracz musi być zainteresowany militarnymi grami. Oznacza to nic innego jak to, że nowy stylizowany na wojskowe realia Recon Tech Special Edition – kontroler Xbox One, który poza specjalną kolorystyką, oferuje kilka ciekawych usprawnień i trafić może w gust każdego gracza, bez względu na preferencje dotyczące gatunku gier.

Niemniej jednak zarówno wspomniana kolorystyka ze złotymi akcentami jak i gumowe strefy dodające pewniejszy uchwyt,  nie są ostatnimi wyjątkowymi wyróżnikami kontrolerów Xbox One, których inne wersje mają się również wkrótce pojawić.

Kontoler Recon Tech Special Edition będzie dostępny w sprzedaży już 25 kwietnia w cenie ok. 70 dolarów, będącej nieznacznie niższą od wersji oferowanych przez Xbox Design Lab. Nie jest to może najniższa cena, aczkolwiek nowy kontroler dodaje nie tylko wyjątkowości naszej konsoli, lecz również wprowadza wspomnianą poprzawę uchwytu, co w niektórych przypadkach może kosztować zwycięstwo w grze. Co więcej, zarówno ten jak i inne nowe pady Xbox One wspierają technologię Bluetooth, dzięki któej sa w stanie współpracować nie tylko ze wspomnianą konsolą, lecz także z komputerami z systemem Windows 10 czy nadchodzącą konsolą Project Scorpio.

Recon Tech Special Edition Xbox One kontroler 02 Recon Tech Special Edition Xbox One kontroler 03Recon Tech Special Edition Xbox One kontroler 01

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.